Pozeráte si 6. stranu výsledkov z 12

Už po 15.krát organizujeme festival ERROR - Medzinárodný festival bezdomoveckých divadiel. V stredu, 24.11. o 14:00 - 17:00 staviame a v nedeľu 10:00 - 13:00 rozoberáme pódium v Pisztoryho paláci - Šzefánikova ... Viac.

Darujem čas

V Potravinovej banke Slovenska sa každoročne požiadavky na potraviny pred Vianocami dramaticky navyšujú. Počas posledných dvoch rokov k tomu prispieva aj pandemická situácia, kedy sú žiadosti o pomoc ešte ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Nadácia otvorenej spoločnosti realizuje osvetové aktivity zamerané na zlepšenie hygienických návykov detí v materských a základných školách v marginalizovaných rómskych komunitách na východnom Slovensku ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Tradičná zbierka potravín, drogérie, zimného oblečenia, sa bude konať na zbernom mieste o.z. Podaj ďalej - Požiarnická 17 v Prešove. Následne bude oblečenie a potraviny prerozdelené ľuďom v ťažkých ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a know-how

PRIDAJTE SA ! Našu prácu dokážeme robiť iba vďaka skvelému tímu zanietencov a nadšencov pre najpopulárnejšiu hru na svete - futbal. V roku 2022 máme v pláne realizovať samozavlažovací systém na polievanie ... Viac.

Podporím finančne

Klub Amadeus je občianske združenie zamerané na chov a výcvik teplokrvných koní, rozvoj jazdeckého športu v oblasti westernového či parkurového stýlu, agroturistiky a hipoterapie. Už viac ako dvadsať rokov ... Viac.

Darujem veci

Človek ako osoba má svoju nedotknuteľnú dôstojnosť, ktorú treba rešpektovať, chrániť a zveľaďovať. Stále, aj na smrteľnej posteli. Pacientov prijímame bez ohľadu na pohlavie, vek, bydlisko, národnosť či ... Viac.

Podporím finančne

Jedlo je to čo chýba našim rodinám najviac. Jedná sa o týrané matky a ich deti či staré matky, ktoré sa starajú o svoje vnúčatá. Deti si prešli peklom a skoro dospelí. Nežili si svoje detstvo, ale riešili ... Viac.

Podporím finančne

Občianske združenie pod názvom Telovýchovná jednota Slávia Zákopčie oficiálne vzniklo registráciou na Ministerstve vnútra SR dňa 16.7.1990. Od tejto doby v našej obci už viac ako 30 rokov nepretržite pôsobí ... Viac.

Podporím finančne

V prípade, že by sa našli ochotní darcovia, zakúpili sme do nášho domova sociálnych služieb šliapací trenažér pre imobilných klientov. Ide predovšetkým o klientov s kombinovaným zdravotným znevýhodnením, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci
13 4 5 6 7 8 912

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg