Pozeráte si 8. stranu výsledkov z 12

Prísť o prácu a domov, zažívať domáce násilie, mať dieťa s chorobou, telesným alebo mentálnym postihnutím, to sú okolnosti, ktoré sa môžu prihodiť hocikomu z nás a nie všetci máme na to, aby sme ich zvládli. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Kto sme?Sme OZ Lifestarter pôsobiace v Trnave. Naším poslaním je pomáhať ľuďom rásť. Uvedomujeme si, že to nie je malá úloha a o to viac cítime, že v tom nemôžeme ani nechceme stáť sami. Venujeme sa vzdelávacím ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Je ich sedem. Mladých žien, ktoré túžia darovať svoj život Bohu a mladým. Čaká ich niekoľko rokov formácie a vzdelávania, kým sa stanú sestrami saleziánkami. Vaše deti a vnúčatá raz isto ocenia, keď sa ... Viac.

Podporím finančne

AfaSlovník je první logopedická aplikace k léčbě afázie v Česku. Na základě rostoucí poptávky od slovenských pacientů a jejich blízkých jsme se rozhodli tuto moderní pomůcku připravit také ve slovenštině.AfaSlovník ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Už 10 rokov zbierame financie na vzdelávanie chudobných detí v Indii (väčšina z nich je z najnižšej kasty). Momentálne pomoc cez naše občianske združenie hľadá vyše 100 detí. Práve sme do nášho programu ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Učiteľky a učitelia potrebujú našu podporu. Po pandemických lock-downoch sa ešte viac zvýraznila potreba poskytovať pomoc učiteľom. Musia zlepšovať atmosféru v triedach, podporovať viac tímovú prácu žiakov ... Viac.

Podporím finančne

Luka má 7 rokov, trpí ťažkým ochorením - MITOCHONDRIOPATIA. Ide o stav, kde sú poškodené mitochondrie v bunkách, tie sú dôležité pre normálne vykonávanie činností ako je jesť, postaviť sa, vidieť... Luka ... Viac.

Podporím finančne

Zapojte sa do 3. ročníku projektu Vianoce z krabičky a obdarujte vianočným darčekom deti z detských domovov, azylových centier a sociálne slabších rodín. Darovať môžete hračky, knihy, puzzle, kozmetiku, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrejko, sme 6 ročné usmievavé dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať.Sárka a Ondrejko sú nesmierne usilovné, snaživé ... Viac.

Podporím finančne

MŠ S láskou je postavená na jednoduchých, no najväčších hodnotách. Rešpektujúci prístup, radosť z učenia, zdravé prostredie a vytváranie komunity priateľov a rodičov je pre nás kľúčom k naplneniu sna, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor
15 6 7 8 9 10 11 12

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg