Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Do vzdelávacej včelnice Včelí kRaj príde každý rok viac ako 500 detí. Väčšinou sa veľmi boja včiel. Na konci dňa však prekonajú svoj strach a odchádzajú ako priatelia včiel. V dobe klimatickej krízy je ... Viac.

Podporím finančne

Staromestská knižnica v Bratislave je verejnou knižnicou, ktorá svoje služby poskytuje na 5 pobočkách a v letnej čitárni Medická záhrada. Okrem tradičných dokumentov (knihy a časopisy) požičiavame aj elektronické ... Viac.

Podporím finančne

Zmeň osud tých, ktorí hľadajú pomoc v Azylovom dome Tamara. Naše klientky vyrábajú v terapeutickej dielni ručne robené mydlá. Kúp si balíček mydiel a buď tvorcom ich lepších zajtrajškov!.Pomôž Azylovému ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Stráviť noc priamo v náruči oravskej prírody, ďaleko od civilizácie a sledovať východ slnka nad Roháčmi je bezpochyby jedinečný zážitok. Ticho a kľud v nepoškvrnenej prírode zabezpečia ten pravý relax, ... Viac.

Podporím finančne

Hovorí sa, že zdravie si za peniaze nekúpiš. Keď však ochorieme, predsa len je lekáreň a nákup liekov našou prvou zastávkou na ceste k zdraviu. Čo však ľudia, ktorí žijú pod hranicou chudoby a lieky si ... Viac.

Podporím finančne

Zub času neobchádza ani sakrálne či kultúrne pamiatky, práve naopak.Rozhodli sme sa preto dopriať dominante našej obce - Kostolu Nanebovzatia Panny Márie - novú fasádu.Zámerom projektu je po úspešnej výmene ... Viac.

Podporím finančne

Veľmi by sme Vás chceli poprosiť o pomoc s finančnou zbierkou pre troch malých bojovníkov: Lacka, Samka a Alexeja. Všetci traja chlapci majú fyzické a mentálne postihnutie. Pre zlepšenie zdravotného stavu ... Viac.

Podporím finančne

Naším plánom je výstavba nového výbehu pre 2 tigrie slečny Misty a Shadow, ktoré boli českou vládou zhabané súkromnej osobe, ktorá ich chovala na čierno a v nevhodných podmienkach. Česká republika, žiaľ, ... Viac.

Podporím finančne

Páči sa vám predstava výchovy a vzdelávania škôlkarov v prírode? Vo svete už dlhé roky bežná prax. U nás ešte stále alternatíva dostupná len pre pár stoviek detí, postavená na nadšení jednotlivcov.Chceme ... Viac.

Podporím finančne

Pri príležitosti Svetového dňa boja proti AIDS si pripomíname dôležitosť prevencie a pravidelného testovania na vírus HIV. Podporte s nami HIV Check Point Dom svetla Slovensko v Bratislave, ktorý ponúka ... Viac.

Podporím finančne
1 2 3 412

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg