Pozeráte si 10. stranu výsledkov z 12

Milí podporovatelia, sme radi, že aj s Vašou pomocou a podporou môžeme pomáhať. Tentokrát spoločná pomoc smeruje do 3 rodín v našej komunite v Turzovke. Nakoľko sa rodiny ocitli v ťažkej finančnej situácií, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Prostredníctvom projektu PRE rodinu (https://www.facebook.com/PRErodinu) dlhodobo pomáhame overeným rodinám v núdzi (samoživiteľom, ZŤP osobám, viacdetným rodinám).Počas výzvy "Hlavu hore" chceme vytvoriť ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Našim cieľom a zámerom je podpora ľudí s duševnou poruchou prostredníctvom našich dielní rehabilitačného strediska počas pandémie. Počas pandemickej situácie v roku 2020 sme boli nútení s našimi klientmi ... Viac.

Podporím finančne

RC Macko je miesto, kde sa stretávajú rodičia a ich deti, ale i celé rodiny už takmer 20 rokov. Rodinné centrum je priestor, kde sa deti môžu bezpečne hrať a rozvíjať, kde sa môžete stretnúť s príjemnými ... Viac.

Podporím finančne

Organizujeme dobrovoľnú, verejnú finančnú zbierku na podporu detí, ktoré bojujú s doposiaľ nevyliečiteľnými chorobami (SMA,DMO) Pomoc pre Ivka 4 roky SMA2, Viktóriu 4 roky DMO, Paľka 6 rokov DMO, Dávidka ... Viac.

Podporím finančne

Sme malý tím, ale s o to väčším zanietením sa každý deň venujeme pomoci druhým – najmä deťom s detskou mozgovou obrnou alebo podobnou neurologickou diagnózou a ich rodinám. Sme presvedčení, že každému ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V najnemožnejšej predstaviteľnej dobe - so začiatkom pandémie covid, sme otvorili spočiatku nesmelo brány komunitného centra. Podľa možností situácie ho využívame najviac, ako sa dá. Bežia u nás divadielka ... Viac.

Podporím finančne

Centrum včasnej intervencie Košice, n. o. je neverejný poskytovateľ sociálnej služby včasnej intervencie a ďalších služieb pre rodiny s deťmi so zdravotným znevýhodnením.Prostredníctvom projektu ALKA - ... Viac.

Podporím finančne

Poskytujeme pomoc, podporu a poradenstvo rodinám, ktorých osud obdaril dieťaťom so zdravotným znevýhodnením.Našou silnou stránkou je, že dochádzame priamo do domácnosti rodín, takže sme dostupní pre každého ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Máme za sebou náročný rok, kedy sme nevedeli, či budeme alebo nebudeme. Aj vďaka podpore našich divákov a vlaňajšiemu Giving Tuesday sme obdobie zatvorených divadiel prežili. Čaká nás ešte obdobie neistoty, ... Viac.

Podporím finančne
17 8 9 10 11 12

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg