Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Dobrý deň, Volám sa Dominika Gerecová a mám zriedkavé ochorenie známe ako Dystónia 28.To znamená, že trpím neustálymi mimovoľnými pohybmi, a k tomuto ochoreniu sa mi už pridružili aj iné, dosť náročné ... Viac.

Podporím finančne

Daruj farbičky Splnená

place.svg Banská Bystrica

Naši seniori a zdravotne znevýhodnení si radi kreslia, vymaľovávajú obrázky a tvoria rôzne predmety, napríklad jesennú alebo vianočnú výzdobu do svojich izbičiek (ježkovia, snehové vločky, papieroví snehuliaci, ... Viac.

Darujem veci

Pomoc pre Ivka, 5 rokov veľkého bojovníka so Spinálnou svalovou atrofiou II. typu. Intenzívne rehabilitácie 180 x za rok mu zabezpečujú progres v pohybe. Na rehabilitácie potrebuje veľa cestovať a preto ... Viac.

Podporím finančne

Nevyberáme si, kde sa narodíme. Deti v chudobe majú náročnejší štart do života. Pravidelné návštevy OMAMY však dokážu veľa zmeniť. Vďaka omame, vyškolenej žene priamo z komunity, sa mamičky učia rozvíjať ... Viac.

Podporím finančne

Cieľom projektu je vytvorenie legálneho muralu v Kysuckom Novom Meste s podobizňou Matice Slovenskej na ulici Matice Slovenskej. V poradí už 9. dielo spojené s názvami ulíc v našom meste chceme zrealizovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Občianske združenie BotaniKE má za cieľ podporovať aktivity súvisiace s ochranou a starostlivosťou o areál Botanickej záhrady UPJŠ v Košiciach, najväčšej botanickej záhrady na Slovensku. Aby záhrada bola ... Viac.

Podporím finančne

Radi by sme vybudovali v rámci školského areálu externú posilovňu vrátane prvkov street work-out. V danom areáli je viacero športovísk (atletický oval, multifunkčné ihrisko, basketbalové ihrisko, futbalové ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

„Činnosť nášho organizácie je zameraná dvoma hlavnými smermi. Pomoc deťom a ich rodinám v riešení krízových situácií. Pomoc ZŤP v našich chránených dielňach z financií ktoré naše dielne vyprodukujú financujeme ... Viac.

Darujem veci a know-how

Chceme Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Našimi aktivitami sa o to neprestajne snažíme, sme na hraniciach, vedieme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

OZ Kamky je prirodzeným pokračovaním služby včasnej intervencie. Včasná intervencia sa podľa zákona poskytuje len do 7 roku. Poskytuje sa rodinám s deťmi so zdravotným znevýhodnením. Po rokoch veľmi dobrej ... Viac.

Darujem čas a know-how
1 2 3 414

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg