Si turista, ktorý sa rád túla po horách ? Máš rád prírodu a objavovanie menej známych turistických miest ? Práve o takéto miesto sa staráme. Kráľova studňa je územie, kde nájdeš nielen najvyššiu turistickú ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Uvedomujeme si, že problém znečisteného životného prostredia je čoraz dôležitejší. Náš detský domov doteraz netriedil odpad. Všetok odpad putoval do jedného koša a potom pravdepodobne na skládku. A to ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Daruj kúsok svojho "ja" našim babkám a dedkom a pomôž nám pripraviť pre nich čarokrásne Vianoce. Nech každý z nás zažije pocit lásky a blízkosti osoby, ktorá zohreje ich srdcia spolu s nami a pomôže nám ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Našim zámerom je spájať ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu. Organizujeme tvorivé dielne pre verejnosť. Ciele OZ Tvorivá dielňa: organizácia umeleckých a tvorivých dielní, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Pomôžte nám vytvoriť v našom komunitnom centre už Vianočnú atmosféru a vyzdobte ho podľa Vašich predstáv. Urobíte radosť nielen najmenším návštevníkom centra, ale aj celej našej komunite. Radi prijememe ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Poriadok v sade

place.svg Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom

V Sade u Harušťákov, v Bielych Karpatoch zo stromov aj zo zeme odstránime vyschnuté plody a skompostujeme ich. Mohli by sa stať zdrojom infekcie ovocia v budúcom roku. Spod jabloní a hrušiek vyhrabeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

Pre efektívnu a rýchlu pomoc pri pátraní po nezvestných je kľúčová komunikácia medzi záchranárskymi tímami. Všetky zložky IZS využívajú profesionálne vysokovýkonné rádiostanice. Cena jednej takejto vysielačky ... Viac.

Podporím finančne

JE DÔLEŽITÉ v dnešnej dobe mobilov, tabletov a elektroniky PODPORIŤ u detí motoriku, vzťah k pohybu, hre a tancu. Som autorkou knižky "Cvičia všetky zvieratká" a rada by som tento projekt obohatila o CD, ... Viac.

Podporím finančne

Jesenné upratovanie priestorov chránenej dielne - Potrebovali by sme zopár šikovných rúk na celodennú pomoc, na upratanie kancelárskych a výrobných priestorov chránenej dielne. V týždni počas #GivingTuesday ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Sme Laura, združenie mladých a naším poslaním je komplexný rozvoj osobnosti detí a mladých, a to najmä v období dospievania, pretože cesta k dospelosti môže byť komplikovaná. Podieľame sa spolu s našimi ... Viac.

Podporím finančne

V rámci #GivingTuesday pomôžeme prírode a budeme likvidovať divoké skládky v obci a okolí. Do akcie sa ako dobrovoľníci zapoja členovia OZ v spolupráci s Obecným úradom, ktorý nám pomôže s technikou pre ... Viac.

Darujem čas

Ľudia, ktorí sa zapoja do našej aktivity, môžu finančne prispieť na Mikulášske darčeky pre klientov DSS Integra (sladkosti, materiál na tvorenie, spoločenské hry). Peniaze môžu darovať na účet v Tatrabanke ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Jednodňová manuálna pomoc: Na #GivingTuesday budeme čistiť naše hračky. Potrebovali by sme 5-10 dobrovoľníkov, časovo od 9:00 - 12:00/14:00. Dobrovoľníci by nám pomohli s dezinfekciou a vyčistením hračiek ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Budeme rozdávať a čítať z našich časopisov QYS pre verejnosť. Ľudia sa môžu zapojiť napísaním ich článkov alebo postrehov a najlepšie z nich uverejníme v časopise QYS. Viac.

Podporím finančne

Vzdelaných ľudí máme na Slovensku habadej. Chýbajú nám však charakterní lídri. Kolégium už desiaty rok tvorí mladým ľuďom časopriestor, v ktorom sa môžu jednak vzdelávať, a jednak budovať svoje charaktery. ... Viac.

Podporím finančne

Hlinohranie

place.svg Sekule, okres Senica

Sme maminy, tatkovia, súrodenci a hlavne deti s viacnásobným postihnutím v malebnej obci na Záhorí. Snažíme sa spoločne nezblázniť, a tak spolu tvoríme. Z papiera, Fima, mydla, vosku a iných materiálov. ... Viac.

Podporím finančne

S vašou podporou dokážeme rozvíjať sociálne zručnosti zdravotne hendikepovaných ako cieľavedomosť, zodpovednosť, líderstvo, komunikačné zručnosti a práca v tíme. Vnútornú motiváciu k zmene objavia na miestach, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Naša nezisková organizácia sa venuje najmä rekvalifikačným kurzom pre nezamestnaných. Do projektu #GIVINGTUESDAY sme sa zapojili už minulý rok. Počas #GIVINGTUESDAY budeme propagovať potrebu vzdelávania ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   close.svg