Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá nám pomôže vylepšiť našu webovú stránku. Našej stránke sme sa dlhodobo nevenovali a na jej spravovanie nám chýba čas a zručnosti. Budeme radi ak nám v tomto pomôžeš, my sa ... Viac.

Darujem čas, know-how

V našom detskom domove sa snažíme, aby naše deti športovali. Podarilo sa nám to - deti si veľmi obľúbili hokejbal a v zime hokej. Organizujeme a zúčastňujeme sa rôznych turnajov a zápasov. Pre tieto športy ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Nadácia a centrum pomoci sú jedinečné v tom, že neponúkajú len jednorazovú finančnú pomoc, ale pomáhajú každému nájsť vhodné dlhodobé riešenia v ťažkej životnej situácii Daruj právnika - akýkoľvek príspevok ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

KASPIAN už 22 rokov pracuje s deťmi a mladými v Petržalke, kde im poskytuje ľahko dostupné programy ako je klub a terénnu sociálnu prácu v skateparku na Markovej ulici. A práve skatepark potrebuje nutnú ... Viac.

Podporím finančne

Organizujeme zbierku trvanlivých potravín a drogérie. Ako komunitné centrum príjimame potraviny od rôznych sponzorov, hlavne tesne pred alebo po datume spotreby. Cez Giving Tuesday kampaň "DNN" Daruj Núdznym ... Viac.

Darujem veci, čas

Cieľom je obdarovať každé dieťa z nášho centra, aby i oni mali krásne rozjasané očká pod vianočným stromčekom. Preto prosíme o pomoc pri obdarovaní detičiek. Detičky si napísali malé priania čo by si želali ... Viac.

Darujem veci a know-how

Aj naša škola sa zapája do dňa darovania #GivingTuesday. Učíme, prečo a ako odpad triediť a predchádzať mu. Triedime batérie, žiarovky, zubné kefky a chceme začať aj v triedach triediť papier a plasty! ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Organizujeme prvý ročník projektu Vianoce z krabičky poďte do toho s nami! Podstatou je obdarovať deti z detských domovov, azylových centier a sociálne slabších rodín prostredníctvom darčekov, ktoré nachystajú ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Podržte nás nad vodou:pomôžte nám opraviť naše strechy a premeniť ich na zelené plochy finančnou podporou na: SK78 1100 0000 0026 2512 60083. decembra sa staňte Mikulášmi pre deti v núdzi a prineste akékoľvek ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Centrum pre rodinu Trenčín spravuje na Farskej ul. č. 12 v Trenčíne Komunitnú klubovňu Káčko, ktorej súčasťou je i komunitná záhrada pod hradnými múrmi. S blížiacim sa koncom vegetačného obdobia, potrebujú ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Sme nezisková organizácia a venujeme sa hlavne vzdelávaniu a informačným službám. Naše rekvalifikačné vzdelávacie kurzy pomohli už mnohým nezamestnaným získať zaújmavú prácu v digitálnom marketingu.Len ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Naša nezisková organizácia sa venuje pomoci ženám s deťmi v núdzi, zamestnávaniu znevýhodnených a každoročne organizuje preventívnu kampaň proti násiliu páchanom na ženách a deťoch, ktorej súčasťou je ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Každý máme v skrini kúsok oblečenia kupovaný s láskou a radosťou na výnimočnú príležitosť, ktorý nám už ale nesedí alebo ho z rôznych príčin nemôžeme znovu nosiť. Aj napriek tomu, že nám je ho ľúto vyhodiť ... Viac.

Darujem veci

Sme dobročinná organizácia, ktorá existuje predovšetkým vďaka ochote ľudí. Realizujeme voľnočasové aktivity pre malých aj veľkých.... AJ VY môžete byť ich súčasťou. Pre projekt "Otvorená ruka" hľadáme:dobrovoľníkov ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Projekt PomôžemTi.sk pomáha zdravotne znevýhodneným a ich rodinám orientovať sa v zložito podávaných informáciách o dostupných štátnych príspevkoch. V súčasnosti rozbiehame blog, v ktorom sa budeme venovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

V rámci organizácie budeme triediť humanitnú a potravinovú pomoc. Privítame dobrovoľníkov na pomoc rozdávaní pomoci klientom. Dobrovoľná činnosť sa bude organizovať v našich priestoroch v Komárne a v Kave.Veľmi ... Viac.

Darujem veci a čas

Žiadame o finančnú pomoc na výrobu modulárneho nábytku do bytov pre rodiny s deťmi. Nikdy nevieme koľko početná rodina k nám príde a preto vždy potrebujeme pripraviť byty pre ich potreby. Častým sťahovaním ... Viac.

Podporím finančne

V tomto školskom roku po prvýkrát v histórií chceme na našej základnej škole zorganizovať lyžiarsky kurz pre žiakov našej školy. Finančná pomoc štátu nám vie pokryť len priame náklady spojené s organizáciou ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Detský mobilný hospic je projektom občianskeho združenia Svetielko nádeje. Jeho poslaním je bezplatne poskytovať paliatívnu starostlivosť nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom v ich domácom prostredí ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Príďte sa na vlastné oči presvedčiť, akým aktivitám sa u nás v Mareene venujeme a vyskúšajte si, aké je to mať #plnéruky dobre odvedenej práce. Koho hľadáme?- každého, kto je nám ochotný venovať mediálny ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Prostredníctvom Požičovne vecí v trnavskej predajni a komunitnom centre pre udržateľný život Baterkáreň by sme radi inšpirovali a motivovali širokú verejnosť ku komunitnému používaniu vecí (ktoré i tak ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Muránska Dlhá Lúka, Sirk, Moldava nad Bodvou, Kecerovce, Zborov, Chminianske Jakubovany, Rokycany. V týchto 7 chudobných rómskych komunitách realizujeme unikátnu metódu psychosociálnej stimulácie viac ... Viac.

Podporím finančne

Sme súkromný azyl pre opustené, týrané a nechcené zvieratká. Niekedy sme dávali aj prívlastok malý, no v našej opatere sa nachádza asi 150 zvieratiek všetkých druhov od škrečkov, cez psy a mačky až po ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Naším cieľom a hlavným poslaním je oživovať a budovať vzťah k remeslu a kreatívnemu vyjadrovaniu sa hand-made tvorbou. A to organizáciou tvorivých remeslených dielní a vzdelávacích podujatí. Orientujeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Chceme zorganizovať zbierku kníh, hračiek, a pod. a následnú "burzu - všetko za 0,-", kde si žiaci vyberú, čo sa im páči. Nepotrebujeme žiadnu pomoc :) Viac.

Darujem čas

Popri medzinárodnému dobrovoľníctvu sa venujeme aj neformálnemu vzdelávaniu a propagácii dobrovoľníctva. Silným článkom našej práce je aj projektor, a práve tento člen tímu vypovedal službu.Radi by sme ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Každoročne pre klientov DSS Integra pripravujeme od roku 2005 rôzne aktivity (Deň sv. Valentína, Deň bláznov, Halloween, ...). V decembri budeme organizovať Mikulášsky večierok pre klientov a vy nám môžete ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Každá škola potrebuje patrónov. Sú to ľudia, ktorí sa o školu starajú a školu podporujú. Aj preto boli v minulosti evanjelické školy kvalitné a produkovali výnimočných a úspešných ľudí. Naša Evanjelická ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Aj tento rok nás môžete nabiť dobrom :) My to pošleme ďalej do celého Slovenska aj do ulíc Bratislavy. DobraKrajina.sk je darcovský portál, kde nájdete overené (a skvelé) projekty slovenských neziskoviek. ... Viac.

Podporím finančne
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA ŠŤASTIE!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   Novinky

   Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
   Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

   Prihlásiť sa
   close.svg