Žiadame o finančnú pomoc na výrobu modulárneho nábytku do bytov pre rodiny s deťmi. Nikdy nevieme koľko početná rodina k nám príde a preto vždy potrebujeme pripraviť byty pre ich potreby. Častým sťahovaním ... Viac.

Podporím finančne

V tomto školskom roku po prvýkrát v histórií chceme na našej základnej škole zorganizovať lyžiarsky kurz pre žiakov našej školy. Finančná pomoc štátu nám vie pokryť len priame náklady spojené s organizáciou ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a veci

Detský mobilný hospic je projektom občianskeho združenia Svetielko nádeje. Jeho poslaním je bezplatne poskytovať paliatívnu starostlivosť nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom v ich domácom prostredí ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Príďte sa na vlastné oči presvedčiť, akým aktivitám sa u nás v Mareene venujeme a vyskúšajte si, aké je to mať #plnéruky dobre odvedenej práce. Koho hľadáme?- každého, kto je nám ochotný venovať mediálny ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Prostredníctvom Požičovne vecí v trnavskej predajni a komunitnom centre pre udržateľný život Baterkáreň by sme radi inšpirovali a motivovali širokú verejnosť ku komunitnému používaniu vecí (ktoré i tak ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Sme súkromný azyl pre opustené, týrané a nechcené zvieratká. Niekedy sme dávali aj prívlastok malý, no v našej opatere sa nachádza asi 150 zvieratiek všetkých druhov od škrečkov, cez psy a mačky až po ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Naším cieľom a hlavným poslaním je oživovať a budovať vzťah k remeslu a kreatívnemu vyjadrovaniu sa hand-made tvorbou. A to organizáciou tvorivých remeslených dielní a vzdelávacích podujatí. Orientujeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Chceme zorganizovať zbierku kníh, hračiek, a pod. a následnú "burzu - všetko za 0,-", kde si žiaci vyberú, čo sa im páči. Nepotrebujeme žiadnu pomoc :) Viac.

Darujem čas

Popri medzinárodnému dobrovoľníctvu sa venujeme aj neformálnemu vzdelávaniu a propagácii dobrovoľníctva. Silným článkom našej práce je aj projektor, a práve tento člen tímu vypovedal službu.Radi by sme ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Každoročne pre klientov DSS Integra pripravujeme od roku 2005 rôzne aktivity (Deň sv. Valentína, Deň bláznov, Halloween, ...). V decembri budeme organizovať Mikulášsky večierok pre klientov a vy nám môžete ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Každá škola potrebuje patrónov. Sú to ľudia, ktorí sa o školu starajú a školu podporujú. Aj preto boli v minulosti evanjelické školy kvalitné a produkovali výnimočných a úspešných ľudí. Naša Evanjelická ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Aj tento rok nás môžete nabiť dobrom :) My to pošleme ďalej do celého Slovenska aj do ulíc Bratislavy. DobraKrajina.sk je darcovský portál, kde nájdete overené (a skvelé) projekty slovenských neziskoviek. ... Viac.

Podporím finančne
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Novinky

   Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
   Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

   Prihlásiť sa
   close.svg