Sú húževnaté, cvičia, skúšajú rôzne terapie, absolvujú viaceré operácie a hlavne sa nevzdávajú. Byť silní - to je tá jediná voľba - to sú deti so zdravotným znevýhodnením. Aj vďaka Vášmu finančnému príspevku ... Viac.

Podporím finančne

Chcete aj Vy tento rok rozdať trošku šťastia? Pridajte sa k nám a pomôžte nám pripraviť mikulášske prekvapenie pre našich kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove.Integra ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Už viac ako 5 rokov poskytujeme verejnoprospešné služby najmä v oblasti vzdelávania nezamestnaných. Nezamestnaných vzdelávame v oblasti digitálneho marketingu, čím im dávame možnosť zmeniť ich doterajšiu ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Mesto Spišská Nová Ves sa zapája do iniciatívy Nadácie Pontis a pri príležitosti Dňa darovania (Giving Tuesday) 1. decembra 2020 v snahe pomôcť ľuďom v núdzi vyhlasuje verejnú zbierku trvanlivých potravín ... Viac.

Darujem veci

Nech dobro rastie - financie by sme využili na vzdelávanie dobrovoľníkov, športové podujatia pre dievčatá, pre lektorov na Mediálnu školu. Mladým sme pomáhali venovať sa druhým, predovšetkým mladším kamarátom, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Liga za duševné zdravie po 13 rokoch opäť sprevádzkovala svoju non stop, bezplatnú, krízovú Linku dôvery Nezábudka 0800 800 566. Naši odborníci podávajú pomocnú ruku každému, kto sa ocitol v psychickej ... Viac.

Podporím finančne

* Potrebujeme finančnú pomoc na úhradu energií, zvýšených nákladov na čistiace a dezinfekčné prostriedky - link s číslom účtu: https://www.jazminhandlova.sk/ * Potrebujeme pomôcť nanovo nakonfigurovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Evanjelická spojená škola Martine v priebehu svojej 16 ročnej existencie dokázala, že je životaschopným projektom a v krátkom čase sa stala jednou z najžiadanejších škôl v regióne. Podporte tento úspešný ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA ŠŤASTIE!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   Novinky

   Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
   Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

   Prihlásiť sa
   close.svg