Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Našim cieľom a zámerom je podpora ľudí s duševnou poruchou prostredníctvom našich dielní rehabilitačného strediska počas pandémie. Počas pandemickej situácie v roku 2020 sme boli nútení s našimi klientmi ... Viac.

Podporím finančne

Organizujeme dobrovoľnú, verejnú finančnú zbierku na podporu detí, ktoré bojujú s doposiaľ nevyliečiteľnými chorobami (SNA,DMO) Pomoc pre Ivka 4 roky SMA2, Viktóriu 4 roky DMO, Paľka 6 rokov DMO, Dávidka ... Viac.

Podporím finančne

Sme malý tím, ale s o to väčším zanietením sa každý deň venujeme pomoci druhým – najmä deťom s detskou mozgovou obrnou alebo podobnou neurologickou diagnózou a ich rodinám. Sme presvedčení, že každému ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V najnemožnejšej predstaviteľnej dobe - so začiatkom pandémie covid, sme otvorili spočiatku nesmelo brány komunitného centra. Podľa možností situácie ho využívame najviac, ako sa dá. Bežia u nás divadielka ... Viac.

Podporím finančne

Centrum včasnej intervencie Košice, n. o. je nezisková organizácia, ktorá ako neverejný poskytovateľ poskytuje sociálnu službu včasnej intervencie. Boli sme prvým poskytovateľom služby včasnej intervencie ... Viac.

Podporím finančne

Poskytujeme pomoc, podporu a poradenstvo rodinám, ktorých osud obdaril dieťaťom so zdravotným znevýhodnením.Našou silnou stránkou je, že dochádzame priamo do domácnosti rodín, takže sme dostupní pre každého ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Máme za sebou náročný rok, kedy sme nevedeli, či budeme alebo nebudeme. Aj vďaka podpore našich divákov a vlaňajšiemu Giving Tuesday sme obdobie zatvorených divadiel prežili. Čaká nás ešte obdobie neistoty, ... Viac.

Podporím finančne

…. a nielen pre nožičky :)Našim zámerom je zakúpiť rehabilitačné pomôcky na cvičenie v našom malom NENO centre a taktiež na doma pre detičky s detskou mozgovou obrnou, či iným zdravotným znevýhodnením.Vďaka ... Viac.

Podporím finančne

Sme partia ľudí, ktorá chce zachrániť vzácnu pamiatku - sušiareň liečivých rastlín. Po rekonštrukcii by sme chceli sušiareň sprevádzkovať pre pôvodné účely. A nielen to, ale vytvoriť i priestor pre stretnutia ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor

Moje meno je Eva, ale skauti ma poznajú pod prezývkou Škorica. Prečo Škorica? To je dlhý príbeh, každá prezývka u nás má ten svoj. Vďaka skautingu som si prešla mnohými kurzami, ktoré ma naučili byť sebavedomou ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor
1 2

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg