DARUJ VIANOCE Rieši sa

place.svg Bratislava

Zabaľ pekné darčeky, ktoré by mohli urobiť radosť, do krabice od topánok a napíš na ňu vek a pohlavie dieťaťa, pre ktoré je určená.Darčeky poputujú pre deti z rómskej osady Plavecký Štvrtok. Deti si tu ... Viac.

Darujem veci

Rok 2020 bol veľmi náročným rokom, pretože pandémia nás všetkých konfrontovala s mnohými novými a neočakávanými prekážkami. Okrem viacerých vecí, ktoré sme sa počas pandémie COVID-19 naučili, bolo najdôležitejšie ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžme spolu jednej mladej rodine v núdzi. Majú 6 maličkých detí od 2,5 do 5,5 roka, z toho jedno je hendikepované. Traja chlapci by už mohli chodiť do škôlky na celý deň, ale rodičia nemajú peniažky ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Staň sa tvorcom osudu klientiek Azylového domu Tamara. Kúp si balíček mydiel, ktoré vyrábame v našej terapeutickej dielni. Kúpou a darovaním mydiel pomáhaš hneď dvakrát!Ľudmila je slobodná mamička, ktorá ... Viac.

Podporím finančne

Peter a Zuzka. Majú 4 deti. Viete si predstaviť ich bežný deň: ráno chystajú desiatu, nosia deti do školy, chodia do práce, vyzdvihujú deti z krúžkov, robia nákupy, riadia domácnosť, platia dane, pomáhajú ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte nám zariadiť a vybaviť 10 domácností a spoločne dokážeme, aby 10 rodín s deťmi mohlo už o pár týždňov povedať: "Ideme domov".Buďte súčasťou riešenia, začiatku dostupného bývania u nás.Do konca ... Viac.

Podporím finančne

"Odmalička trpím viacerými alergiami a chorobami, ktoré mi bránia plnohodnotne sa zapojiť do normálneho života. Rodičia, ktorí sa o mňa starali, žiaľ, už zomreli, zostala som sama bez pomoci. K mojim diagnózam ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

"O krok pokrok“ je terénny vzdelávací program, ktorý sa zameriava na zvyšovanie vzdelanostnej úrovne chudobných rómskych detí z vylúčených komunít.Hlavným cieľom programu je rozvíjať potenciál rómskych ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Ťaháme kauzy do konca...Často kauzy končia zametené pod kobercom - vytrvalo hľadáme možnosti, aby aj zabudnuté kauzy boli vyšetrené, viníci potrestaní, ukradnuté peniaze vrátené.Prinášame riešenia...Pracujeme ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte nám opäť zrealizovať špeciálny projekt Svetlo pre dušu, ktorým sa pokúšame rúcať bariéry a hľadať možnosti, ako slabozrakým deťom darovať hudbu a krásu. Sú vnímavé a dvojnásobne vďačné za sprostredkovanie ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Ako nájsť silné stránky, ktorými sa môžme prezentovať na webe, tak aby zaujal široké publikum? Nápadov je veľa, podstatné je nájsť a vybrať to TOP čo ponúknuť svetu. Ako nastaviť online ponuku know-how/služieb/poradenstva ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

Staň sa kvapkou, bez ktorej by nebol oceán oceánom. Podpor malou čiastkou najväčší gospelový open-air festival v strednej Európe, ktorý je každoročne svedkom dobrovoľníkov, ktorí nezištne pomáhajú a ľudí, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Vianoce sú pre osamelých rodičov obrovskou výzvou. Pripravujú sa na ne už od septembra, snažia sa postupne deťom kupovať darčeky, šetriť peniaze, aby bolo na vianočnú večeru a sviatky. Počas vianočných ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Sme nezisková organizácia Deťom s rakovinou, ktorá pôsobí od roku 2015 na Klinike detskej hematológie a onkológie v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Pomáhame detským pacietom a ich rodičom ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Spojili sme sa, aby sa všetci dobre mali a zvlášť tí najzraniteľnejší - seniori v DSS zariadeniach v Humennom a okolí, sociálne slabé rodiny, deti a opustené zvieratá.POMôCŤ NÁM MôŽETE zapojením sa do ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

ZACHRÁŇME CHARITNÝ DOM SV. EDITY STEINOVEJ VO VOJČICIACH... aby o svoje známe prostredie neprišlo 17 prijímateľovCharitný dom sv. Edity Steinovej vo Vojčiciach prestane od nového roka poskytovať pobytové ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Pomôžte nám lepšie monitorovať a chrániť vlky!Napriek silnému tlaku verejnosti povolilo ministerstvo pôdohospodárstva aj v tejto poľovnej sezóne lov vlkov. Od začiatku novembra do polovice januára môže ... Viac.

Podporím finančne

Východnému Slovensku pomáhame už viac ako 25 rokov. Miesta, ktoré potrebujú pomoc sú aj málo rozvinuté regiónu, kde to pomaly usína. Sú to SPIACE DOLINY, kde akoby zastal život a ľudia nevidia perspektívu ... Viac.

Podporím finančne

Naše občianske združenie City Kids prichádza so vzdelávacím projektom Svet našimi očami prostredníctvom ktorého chce upozorniť na témy rezonujúce v životoch dnešných detí a mládeže - šikana, životný štýl, ... Viac.

Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Mixklub – nízkoprahové zariadenie pre deti, mladých ľudí a rodiny z mestského geta, v bratislavskej Vrakuni, v tzv. Pentagone pôsobí od roku 1998. Hlavným cieľom je preventívne, podporne a poradensky pôsobiť ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

COVID 19 bohužiaľ neobišiel ani zariadenia sociálnych služieb. Posledných deväť mesiacov tak bolo pre zamestnancov v sociálnych službách psychicky a fyzicky veľmi náročným obdobím. Podstatne sa to prejavilo ... Viac.

Podporím finančne

"Budeš mojím online mentorom?" To sa deti často pýtajú ľudí, ktorí nás prídu navštíviť do komunitných centier. Každé z nich chce mať svojho online mentora! Lebo hoci ich delia stovky aj tisícky kilometrov, ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Kolégium Antona Neuwirtha systematicky pracuje na kvalitnom a dostupnom vzdelávaní mladých ľudí na Slovensku. My, celá komunita Kolégia žiadame o podporu, aby bolo charakterové vzdelávanie dostupné pre ... Viac.

Podporím finančne

My v Ulite sme sa rozhodli urobiť zbierku, aby sme ďalej mohli ako organizácia na sídlisku Kopčany fungovať, keďže začiatkom nového roka to býva vždy náročné. Sídlisko Kopčany je trochu zabudnutou časťou ... Viac.

Podporím finančne

Detský domov Praise Gate v Keni začal stavať svoju novú budovu. Stavebné práce postupujú a deti sa už teraz tešia na nové bývanie. Zatiaľ stále žijú v starom dome z vlnitého plechu, ktorý susedí priamo ... Viac.

Podporím finančne

Kochleáristi - načúvatkári - bahisti - auditívne - posunkujúci - filatelistky…Spôsoby komunikácie sú rôzne, ale cieľ máme všetci spoločný. Zdieľať s ľuďmi svoje radosti aj starosti. Nebyť vo svete sami.Rodičia ... Viac.

Podporím finančne

Na Hrone mala stáť ďalšia malá vodná elektráreň. Aj vďaka našej práci nebude. Na tejto kauze sme pracovali viac ako dva roky, počas ktorých bola pre nás pravidelná podpora od ľudí ako ste Vy nenahraditeľná.Spravodlivosť ... Viac.

Podporím finančne

OZ MAGIKOS už od roku 2007 pomáha postihnutým jednotlivcom zaradiť sa do bežného života organizovaním aktivít zameraných na integráciu do spoločnosti. Od roku 2018 zriadilo školu pre jednotlivcov s postihnutím, ... Viac.

Podporím finančne

Stačí dnes mladému človeku iba vysoká škola? My v AIESEC sa k nej snažíme pridať praktické skúsenosti! Aby sme mohli pomôcť ešte viac mladým ľuďom, potrebujeme aj my pomoc! Kvalitné vzdelanie. Klimatická ... Viac.

Podporím finančne

Poradňa pre poruchy príjmu potravy je aj Tvoj P R I E S T O R-kde už nemusíš kričat telom o svojom trápení a trpieť v mlčaní-kde možeš konečne bez strachu hovoriť o všetkom, čo Ťa trápi-kde si v absolútnom ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, know-how a mediálny priestor

Chuť žiť sa venuje poruchám príjmu potravy (PPP). Šírime prevenciu, edukáciu, pomoc a snažíme sa prispieť k zlepšeniu liečby. Počet ľudí s poruchami príjmu potravy sa zvyšuje, kým naše liečbené kapacity ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Ako nadácia sa snažíme podporovať rozvoj vzdelávania na školách.Tento rok, sme sa v spolupráci s troma školami rozhodli podporiť tri nadačné fondy týchto škôl a podporiť konkrétne sociálne projekty na ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Buďme vďační za zdravé nohy, môžeme kráčať, behať, skákať... Sú ľudia, ktorí to robiť nemôžu . Vďaka Vám pomôžeme hendikepovaným detičkám ,zlepšiť ich kvalitu života Zapoj sa do virtuálneho charitatívneho ... Viac.

Podporím finančne

Priatelia včiel a opeľovačov Rieši sa

place.svg Kokava nad Rimavicou

Už 7 rokov sa nám úspešne darí z malých i veľkých vytvárať priateľov včiel, čmeliakov, motýľov a ďalších hmyzích pomocníkov. A aj keď sme si hovorili, aký bude tento rok skvelý, korona opatrenia výrazne ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

V rámci kampane Giving Tuesday nám môžete pomôcť niekoľkými spôsobmi:1.) Podporte nás finančne. Možnosti máte hneď dve: prostredníctvom portálu Darujme.sk alebo priamo darom na náš účet SK4811000000002944036261. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor

Vo februári budúceho roku chceme v našej dedine Píla, ktorá sa nachádza neďaleko Žarnovice, otvoriť obecný klub, kde by (nielen) deti zo sociálne slabých rodín mohli zmysluplne tráviť voľný čas. Nad otvorením ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Spoločnosť pre plánované rodičovstvo sa venuje podpore zodpovedného, zdravého a bezpečného sexuálneho správania. Prichádzame s inovatívnymi metodikami a workshopmi sexuálnej výchovy postavenými na zážitkovej ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Tento rok výrazne ovplyvnil darovanie potravín do našej zbierky "Stolček, prestri sa!". Pozývame vás teda zapojiť sa a podporiť túto zbierku trvanlivých potravín a drogérie, ktorou pomáhame ľuďom v núdzi. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

HendiKup je komunita, filozofia, e-shop ..., v ktorom pomáhame umelcom a výrobcom so zdravotným znevýhodnením svojou asistenciou a odstraňovaním bariér v sociálnom mikro-podnikaní:Logistikou – celý presun ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Plánujeme realizovať inovatívnu formu terénnej sociálnej práce na území Košického kraja. Budeme poskytovať širokú paletu služieb, a to od podávania teplého čaju a stravy, cez odborné sociálne poradenstvo, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Spolu s Vašou pomocou by sme veľmi radi v Trenčíne zariadili senzorickú miestnosť pre zdravotne znevýhodnené a hendikepované deti, a to v priestoroch, ktoré sú navrhnuté ako rehabilitačné zariadenie. Pomôcky ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Darujme radosť podporonením aktivít pre všetky deti bez rozdielu. Počas práce s rodinami s deťmi so zdravotným znevýhodnením , pravidelne organizujeme voľnočasové aktivity v integrovanej skupine , kde ... Viac.

Darujem veci a mediálny priestor

Sme mladí ľudia, ktorí pracujú s deťmi a mladými ľuďmi so zdravotným postihnutím. V lete sa snažíme spoločne cestovať cestou - necestou po krajine, ale nie vždy nám horúce slnko dopraje si vychutnať aspoň ... Viac.

Podporím finančne

Tento rok je pre nás a naše deti mimoriadne náročný. Pre pandémiu sme museli zrušiť všetky charitatívne podujatia, kde výťažok vždy putuje na pomoc rodinám v našom dennom centre. Aj malý príspevok pomôže. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Združenie priateľov Hričovského hradu je združenie dobrovoľníkov, ktorí sa od roku 2010 aktívne venujú záchrane málo známeho hradu Hričov. Cieľom združenia je kompletná konzervácia, archeologické preskúmanie ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

PRIZMA je komunitné a poradenské centrum pre lesby, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersex ľudí, v ktorom poskytujeme bezplatné právne, sociálne a psychologické poradenstvo LGBT+ ľuďom a ich blízkym. ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Našim hlavným cieľom je získať mediálny priestor/ partnera na charitatívnu reklamu, vďaka ktorému vieme šíriť hlavnú myšlienku nadácie Ďakujem a tou je: "Silná myseľ - dáva zmysel" ako aj frázu "USMEJ ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

So seniormi sa teraz nemôžeme stretávať osobne, preto ich „navštevujeme" online. Realizujeme klaunské videohovory počas ktorých si klauni môžu zaspievať si nimi ich obľúbenú pieseň, nechať si od nich poradiť ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Členovia občianskeho združenia Pomôž iným už niekoľko rokov pomáhajú rodinám v núdzi na Kysuciach.Potraviny, oblečenie, uhlie na zimu do rodín, ktoré trpia nedostatkom. Rodiny si z dôvodu vážnych zdravotných ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Tento rok sme sa v rámci #givingtuesday rozhodli "pomôcť aj my" a namiesto našej organizácie vyzývame na podporu našich partnerov z Anne Frank House. S organizáciou AFH spolupracujeme na niekoľkých projektoch, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Staromestská knižnica je verejná knižnica, ktorá svoje služby poskytuje 62 rokov, má 5 pobočiek a letnú čitáreň. Služby využívajú všetky vekové kategórie – od malých detí až po seniorov. Okrem tradičných ... Viac.

Darujem know-how

Touto cestou by sme Vás chceli poprosiť o pomoc pre Miušku z Adamovských Kochanoviec . 3 ročné dievčatko trpiace okrem mnohých diagnóz aj potvrdenou Pontocerebellárnou hypoláziou typu 2A . Diagnózou ktorou ... Viac.

Podporím finančne

I AMbitious je intenzívny ročný vzdelávací program pre stredoškolákov, ktorý prináša príležitosti pre mladých ľudí do regiónov Slovenska. Vybraní stredoškoláci sa počas 10 mesiacov zúčastňujú vzdelávacích ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Projekt MIESTEČKO - spoločná pracovňa s hráčovňou, je originálny projekt komunitného charakteru, ktorý zúročuje nami získané skúsenosti v miestnej komunite. Už 8 rokov prevádzkujeme rodinné centrum Kramárik, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, know-how a mediálny priestor

IPčko už osem rokov poskytuje anonymné a bezplatné psychologické poradenstvo prostredníctvom troch liniek dôvery (IPčko.sk, Dobrá linka, Krízová linka pomoci). Doposiaľ sme poskytli takmer 180 tisíc poradenských ... Viac.

Podporím finančne

Naším plánom je výstavba nového výbehu pre 2 tigrie slečny, ktoré boli českou vládou zhabané súkromnej osobe, ktorá ich chovala na čierno a v nevhodných podmienkach. Česká republika, žiaľ, nemá možnosti/záchranné ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte nám aj Vy rozhýbať minimálne 600 ľudí zo sídliska spolu s Asociáciou zdravotne postihnutých na sídlisku, detí z materských škôl aj základných škôl a seniorov. Chceme spoločnými silami vybudovať ... Viac.

Podporím finančne

Lokalita Stará Tehelňa v Prešove je druhou najväčšou mestskou MRK, pričom sa jedná o separovanú mestskú komunitu (izolovaná lokalita v intraviláne mesta Prešov).V lokalite, ktorá sa nachádza v industriálnej ... Viac.

Darujem veci, čas a know-how

Po 8 rokoch realizácie projektu Lesný klub Gaštanko (určený pre deti 3 až 6 rokov) a 4 rokoch realizácie projektu Lipová škola (určený pre deti 6 až 12 rokov) sme získali úver a zakúpili malý dom pod lesom. ... Viac.

Podporím finančne

Nachádzame sa vo finálnej fáze rekonštrukcie našich nových priestorov a v najbližších dňoch nás čakajú posledné práce - pokladanie PVC krytiny, interiérové dvere, vstupná brána, plynový kotol a nájazdová ... Viac.

Podporím finančne

Dnes je svetový deň štedrosti a darovania Giving Tuesday, do ktorého sa zapájame aj my.Páči sa ti myšlienka Knižnice oblečenia? Staň sa našim pravidelným darcom a podpor fungovanie a aktivity OZ Šumné ... Viac.

Podporím finančne

Kampaň Nenechajme nádej vyhasnúť môže aj vďaka vám zmeniť vianočné sviatky približne 30-tisíc ľuďom po celom Slovensku. Darovať nádej, ktorej symbolom je horiaca zápalka môžete aj vy prostredníctvom www.charita.sk ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Nástroje, ktoré v EDUME vytvárame, slúžia na búranie predsudkov, rozvoj kritického myslenia a podporu vnímavosti k potrebám iných. S Vašou pomocou chceme podporiť učiteľov pri prevencii šikany a kyberšikany ... Viac.

Podporím finančne

Radi by sme poprosili o finančnú podporu alebo mediálny priestor pre náš sociálny podnik a vzdelávaco - rehabilitačné stredisko BIVIO, kde zaúčame, vzdelávame a zamestnávame ľudí s mentálnym postihnutím. ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Záleží nám na tom, aby bol svet miestom, kde nie je dôležité, odkiaľ pochádzame alebo aký máme odtieň pleti.Uvedomujeme si, že rozvoj detí v ranom veku je nesmierne dôležitý a v tomto období majú možnosť ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Sme občianske združenie Marienka, ktoré napomáha a podporuje zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí s telesným príp. mentálnym postihnutím z dôvodu vývojového poškodenia mozgu a deťom s onkologickými ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Hľadáme podporovateľov aj mediálny priestor, vďaka ktorým dostaneme náš nový online program Nexteria Lab medzi mladých ľudí do celého Slovenska. Absolvovalo ho už 150 študentiek a študentov vo veku 17-26 ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Ani pri online výučbe by nemalo žiadne dieťa stáť stranou. Ako to spravíme? Ty daruješ, my zakúpime Windows a MS Office balíky pre 12 notebookov, ktoré už máme a potrebujeme ich rozbehať.Chýba už len 800€.Teraz ... Viac.

Podporím finančne

Pre každého, kto bojuje s rakovinou, je dôležité žiť plnohodnotne a dôstojne s liečbou onkologického ochorenia. V našom pacientskom združení sa to učíme navzájom od našich úžasných dobrovoľníčiek a dobrovoľníkov ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V tejto netradičnej dobe si tak veľmi želáme byť tradiční !K našej každoročnej tradícii patria Adventné tvorivé dielne, ktoré kvôli momentálnym nariadeniam nemôžme zorganizovať hromadne a so všetkými, ... Viac.

Darujem veci

Môže byť aj dieťa - telesne a duševne krehké ako vtáča - "psíčkarom"? Špeciálne vycvičené biele švajčiarske ovčiaky z Physio Canis o. z. zahŕňajú naše deti v Nezábudke okrem bezpodmienečnej psej lásky ... Viac.

Podporím finančne

V týchto neľahkých časoch pandémie Covid-19 prežívajú naši klienti Domu Rafael pocity osamelosti z dôvodu obmedzenia návštev svojich blízkych. Tohtoročné obdobie Adventu bude iné, než predchádzajúce roky. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Ženy a ich deti potrebujú kvalitnú zdravotnú starostlivosť pri pôrodePočas pandémie mnohé ženy privádzajú na svet deti osamote, bez prítomnosti blízkej osoby. Predčasne narodené deti alebo deti matiek ... Viac.

Podporím finančne

Privítame akýkoľvek druh pomoci týkajúci sa financií na materiál na aktivity pre našich klientov, ako aj dobrovoľnícku činnosť - tvorba a realizácia aktivít v našom Rehabilitačnom stredisku, ktoré sa venuje ... Viac.

Podporím finančne

Aj ľudia v núdzi okolo nás, majú právo na príjemné prežitie vianočných sviatkov. My im chceme pripraviť štedrú večeru a spríjemniť im Vianoce, aby aspoň na chvíľu zabudli na ťažkú životnú situáciu, v ktorej ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Hovorí sa, že divadlo sú dosky, ktoré znamenajú svet. Rok 2020 nimi však otriasol. Štiepia sa a lámu pod hurikánom vírusu a s ním spojených opatrení. Dennodenne zatĺkame klince a obrusujeme triesky, chceme ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Vážení priatelia slovenských lesov.Tento rok odsúdili na smrť, bez akejkoľvek argumentačnej odbornej podpory, 50 vlkov. Ostali nevypočuté naše argumenty, že škodám na hospodárskych zvieratách (desiatky ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Ako občianske združenie podporujeme deti v MŠ Legerského. Aktuálne deti nemajú k dispozícii žiadne moderné vzdelávacie pomôcky, a preto by sme pomocou #GivingTuesday chceli deťom (a učiteľkám) pomohli ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Pridaj svoje meno do jedinečnej publikácie! Na knihe o našich národných plemenách zvierat už pracujeme niekoľko mesiacov. Na jej vydanie nám chýba ešte pár stoviek eur. Vďaka vašim finančným darom ju budeme ... Viac.

Podporím finančne

Naše deti a žiaci so sluchovým postihnutím trávia podstatnú časť dní a niektorí aj týždňov v školskom aj v internátnom prostredí v ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím internátnej na Drotárskej ... Viac.

Darujem veci

Viac ako 1 400 mladých ľudí z celého Slovenska makalo na sebe počas pandémie a dokončilo svoju cestu v programe Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE). Aj za pomoci skoro 1 000 dobrovoľníkov ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Centík k centu, pre našu REHAMENTU.Mnoho pekných aktivít mali sme v pláne, úprimne otvárame naše dlane. Život náš spolu s Vami zmeňte, pestrými aktivitami v REHAMENTE. Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Pomôžte nám rozšíriť naše vzdelávacie programy finančnou formou alebo poskytnutím vášho mediálneho priestoru. Chceme poukázať na význam praktického vzdelávania, ktorému sa venujeme už 28 rokov. Pomáhame ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

BENI klub, o.z. - Benitim sa 10 rokov venuje športovaniu detí od 3 do 15 rokov. Za bežných okolností trénujeme na 35 školách v Bratislave. Aktivity Benitimu sú už od 1. vlny korony obmedzené, nakoľko boli ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor

FuRaHa,n.o. je nezisková organizácia, ktorá pôsobí v krajinách tretieho sveta. Momentálne sa venujeme africkej Keni a oblasti Msabaha. Rozbiehame kampaň s názvom Aj Silné ženy potrebujú svojich hrdinov.Chceme ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V Zmudri cez naše online video kurzy na praktické a občianske témy pomáhame vyše 3000 učiteľom a žiakom na viac ako 600 školách po celom Slovensku nielen v dištančnom, ale aj v prezenčnom vyučovaní. Okrem ... Viac.

Podporím finančne

Pre syna Jurka budeme vďační za akúkoľvek finančnú pomoc, aby sme mohli znovu po 2 rokoch, absolvovať delfinoterapiu na Ukrajine.Jurko navštevuje 3 x do týždňa ABA terapie, kde mesačné náklady stoja 350-500 ... Viac.

Naši zamestnanci v Spišskej katolíckej charite denne pomáhajú tisíckam ľudí na okraji spoločnosti - od detí, cez zdravotne znevýhodnených, chorých, až po osamelých seniorov a umierajúcich. Počas tejto ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Prihovárame sa k Vám s prosbou o pomoc pre Centrum pre deti a rodiny Nitra (Detský domov). Kapacita nášho centra je 74 detí, jedná sa o deti zdravé (58), ako aj deti ťažko zdravotne postihnuté (16) s viacerými ... Viac.

Podporím finančne

Autis o.z. sa snaží od roku 2012 o začlenenie malých autistov do života. Prevádzkuje špecializované zariadenie pre predškolákov a základnú školu pre autistov, ktoré navštevuje spolu denne cca 40 detí. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Naše rodinné centrum Dlháčik vytvára priestor pre rodiny aj s tými najmenšími deťmi, kde by sa mohli deti vyblázniť a rodičia oddýchnuť. Okrem pravidelne otvorenej herne ponúkame aj množstvo kurzov a programu ... Viac.

Podporím finančne

"Ovečka v mojej ruke" znamená loptičku z vlny, ktorá podporuje a pomáha. Podporuje naše seniorky, ktoré háčkujú vlnené sieťky a seniorov, ktorí uháčkované sieťky plnia vlnou z našich ovečiek. Každá loptička ... Viac.

Podporím finančne

Ani v čase pandémie nechceme nikoho nechať osamote

place.svg Bratislava, Topoľčany, Banská Bystrica, Nitra, Košice

Druhá vlna pandémie zasiahla ľudí bez domova a rodiny žijúce v chudobe ešte oveľa viac ako tá prvá. Komunita Sant'Egidio preto svoju službu chudobným ešte zintenzívnila. Túžime byť nablízku tým, ktorí ... Viac.

Podporím finančne

Sme malé - rodinné občianske združenie, ktorého cieľom je zabezpečiť lepšiu budúcnosť pre nášho mladšieho synčeka Paťka. Paťko sa narodil s vrodenou vadou, ktorá mu výrazné ovplyvňuje život. Onedlho bude ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Sú štyri. Mladé dievčatá, ktoré túžia darovať svoj život Bohu a mladým. Čaká ich niekoľko rokov formácie a vzdelávania, kým sa stanú sestrami saleziánkami. Vaše deti a vnúčatá raz isto ocenia, keď sa im ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte darovaním Skutočného darčeka pod stromček. Darovať môžete kozu, doučovanie, teplo domova či teleport a mnohé ďalšie. Darčeky sa potom v priebehu roka dostanú k ľuďom, ktorí ich potrebujú.Koza, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Pomôžte nám vyzbierať 3000 € na zakúpenie dvoch nových elektrických, polohovatelných postelí do Detského mobilného hospicu Svetielko nádeje a na nákup rúšok pre pacientov a podporovateľov hospicu. Svetielko ... Viac.

Podporím finančne

Táto jedinečná súťaž sa pozerá očami detí na koronavírus. Myšlienkou súťaže je kresbami a videami si uctiť obete koronavírusu. Do prvej súťaže (máj-jún 2020) sa zapojilo až 541 škôl zo 46 krajín sveta. ... Viac.

Darujem veci, mediálny priestor

Pridaj sa k nám a pomôž nám vytvoriť živý adventný kalendár poskladaný z krátkych motivačných videí. Motívy a texty máme pripravené, no do videjka môžeš kľudne pridať aj vlastné nápady. Ak sa nerád natáčaš, ... Viac.

Darujem čas

Si dobráčisko? Tak Sárka a Ondrejko hľadajú práve teba, aby sa aj s tvojou pomocou dostali krok po kroku k svojmu cieľu byť, ako ich zdraví rovesníci. Sárka a Ondrejko už od narodenia bojujú s rôznymi ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Prispejte na zbierku na ARTETERAPIU pre Mišku. Pomôžete nám financovať nielen samotné hodiny arteterapie, ale hlavne kreatívne a výtvarné pomôcky. Miška má pre svoje diagnózy veľa špecifických potrieb, ... Viac.

Podporím finančne

Ako občianske združenie disponujeme mladými šikovnými programátormi, ktorí sa chcú aj naďalej rozvíjať. Zatiaľ mame Android aplikáciu, na ktorej môžme pracovať, no chceli by sme sa zahryznúť aj do jabĺčka. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Každoročne organizujeme potravinovú zbierku pre sociálne slabé rodiny. Ak máte možnosť darovať trvácne potraviny a čistiace prostriedky budeme veľmi radi (olej, soľ, cukor, sladkosti, korenie, konzervy, ... Viac.

Darujem veci

Pomôžte nám zabezpečiť naše programy pravidelne organizované tvorivé dielne a výtvarné podujatia pre verejnosť.Vytvárame priestor na podporu tvorivých záujemcov o hand made. Realizujeme zbierky materiálov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, know-how a mediálny priestor

Máme výborné rozhovory s odborníkmi na partnerské vzťahy.[Pozri Trailer]Tieto rozhovory chceme zobrať na stredné školy, pretože je veľká škoda, že študenti sa tak málo venujú tak dôležitej oblasti ako ... Viac.

Podporím finančne

Podporu môžete uskutočňovať cez https://www.startlab.sk/budinaCieľom projektu je zabezpečiť prostredníctvom verejných donorov z oblasti širokej občianskej spoločnosti rekonštrukciu, renováciu a obrodenie ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Rozvíjajme spoločne skauting v regiónoch, aby čo najviac detí a mladých ľudí malo možnosť zmysluplne využívať svoj voľný čas.„Mám rada skaut. Stretávam nových kamarátov, na ktorých sa dá spoľahnúť. So ... Viac.

Podporím finančne

Naše občianske združenie realizuje workshopy na výrobu ecofriendly výrobkov. Má vlastnú dielničku, kde si môžu záujemcovia prísť vyrobiť zdarma výrobok, ktorý vedie k udržateľnému spôsobu života. Materiál ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Je veľmi dôležité zomknúť s a pomáhať si navzájom...Tak ako mnohí iní, aj naše občianske združenie “Nie sme sami“ sa snaží pomôcť ako sa len dá. Cieľom nášho charitatívneho projektu nie je len pomôcť ... Viac.

Podporím finančne

Každý rok sa na Slovensku vyhodí 600 000 ton potravín. Na hranici chudoby žije v súčasností 900 000 Slovákov. Od začiatku tohto roka naša organizácia v rámci projektu Druhá šanca do dnešného dňa zachránila ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Každý rok máme klientov, ktorých na Vianoce obdarovávame malým darčekom. Vianoce sú totiž pre ľudí bez domova veľmi náročné. V tento čas je skoro každý z nás so svojimi rodinami, preto pociťujú samotu, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V čistom a vymaľovanom priestore sa nám ľahšie začína ďalšia etapa nášho života. U nás rodiny s deťmi a mladí dospelí majú možnosť na lepší začiatok alebo zmenu svojho života. Boli by sme radi, ak by priestor ... Viac.

Darujem veci

Organizujeme kampaň: ,,Poďakovanie zdravotníkom“ od Nora dobrovoľníka. Poďakovaním bude videoklip, ktorý sme pripravovali s spolupráci s influencermi. Sledujte 1. decembra náš instagramový profil @norodobrovolnik, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Komunitné centrum Kompas plánuje usporiadať už po 3. krát zbierku trvanlivých potravín a drogérie pre rodiny a jednotlivcov, ktorý sa ocitli v núdzi. Zvlášť v týchto tažkých časoch nám takýchto ľudí pribúda.Decembra ... Viac.

Darujem veci

Pomohla by nám finančná pomoc nakoľko sme tento prvý rok začali poskytovať ambulantnú sociálnu službu pre deti a mladých ľudí so zdravotným postihnutím. Chceli by sme im zriadiť rehabilitačnú miestnosť, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Radi by sme vám prostredníctvom #GIVINGTUESDAY odprezentovali Fond Divé maky, ktorý sme založili na pomoc nadaným rómskym deťom z komunít ohrozených chudobou získať vzdelanie, aby sa mohli stať lídrami, ... Viac.

Podporím finančne

Vaše dary nám pomôžu zabezpečiť od januára 2021 bezplatnú právnu pomoc pre rodiny s deťmi, maloleté deti bez sprievodu, osamelé ženy, zdravotne ťažko chorých a iné zraniteľné osoby umiestnené v niektorom ... Viac.

Podporím finančne

Náš azyl je útočiskom pre zranené a týrané zvieratká. Pripravujeme našich farmárov po fyzickej, ale aj psychickej stránke do nových domovov, čo častokrát znamená finančne náročnú liečbu. Pomocou finančných ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Senica 2.0 je dobrovoľnícka organizácia. Sme mladí dobrovoľníci, ktorým nie je ľahostajné to, čo sa vôkol nás deje. Pravidelne sa snažíme pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Organizujeme akcie pre rodiny ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Počas decembra 2020 budeme v spolupráci s mestom Martin odovzdávať seniorom mesta Martin balíčky, kde zo strany Nadácie Nová šanca budú odovzdávané ochranné rukavice a antibakteriálne gély. Pre seniorov ... Viac.

Podporím finančne

Cieľom projektu je naviesť návštevníkov lubinských kopaníc na zaujímavé a často dosiaľ neobjavené miesta. Pomôže im mapa s vyznačením prírodných pamiatok, výhľadov, či chodníkov pre peších i cyklistov. ... Viac.

Podporím finančne

Občianske združenie Rozvoj Dieťaťa vzniklo na podporu vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Jednou zo zakladateliek tohto OZ je zrakovo postihnutá špeciálna pedagogička Mgr. Hana Kolníková (bývalá ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

A opäť si vysmejeme tehličky na bruchu!Pred 5 rokmi sa narodilo nové nezávislé divadlo, ktoré žije len z predaja vstupeniek. Prvé náročné kroky má naše dieťa za sebou a v tomto krátkom čase splnilo, čo ... Viac.

Podporím finančne

Na základe veľkého záujmu starších pozostalých sme sa rozhodli prizývať ich na naše pobyty. Zrealizovali sme už niekoľko takýchto pobytov a starší pozostalí sa veľmi osvedčili ako pomoc pre mladých ovdovelých ... Viac.

Podporím finančne

Oáza zachraňuje život a podáva pomocnú ruku ľuďom, ktorí sa ocitli na dne a pomáha im navrátiť ľudskú dôstojnosť. V oáze máme od minulej zimy okolo 240 klientov. Ubytovávame aj rodiny s malými deťmi a ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Milióny zvierat na Slovensku žijú v krutých podmienkach klietkových chovov. V našej kampani Viac neznesiem dennodenne bojujeme za lepší život pre sliepky. Tie prežijú celý svoj život natlačené v klietkach ... Viac.

Podporím finančne

Do každej triedy v škole chceme namontovať bezpečný germicídny žiarič, ktorý zničí podstatnú časť choroboplodných zárodkov, vírusov a baktréií. Na dofinancovanie potrebujeme Vašu pomoc - 1 500 eur. Chceme, ... Viac.

Podporím finančne

Omamy dnes pracujú už v 11 chudobných komunitách na Slovensku a pomáhajú rozvíjať takmer 300 detí v ranom veku. Počas pravidelných lekcií sa deti i rodičia učia mnoho nového. Deti vďaka lekciám nadobúdajú ... Viac.

Podporím finančne

V interiéri potrebujem pomôcť umyť finálne niektoré okná a niektoré podlahy. V exteriéri chceme dokončiť frotáž na opornom múre objektu, časť oplotenia, dosypať štrk na ochodzový chodník. Dobrovoľnícka ... Viac.

Darujem veci, čas

Čo dokáže vyčariť úsmev na detskej tvári?Vymodelovať z hliny zvieratko, prelievať roztok zo skúmavky do skúmavky, zahrať prvé tóny na flaute či streliť víťazný gól? To je len zlomok z toho, čo deti zažívajú ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Občianske združenie Detská železnica Košice vzniklo v roku 2011. Od roku 2012 je jediným prevádzkovateľom Košickej detskej historickej železnice, ktorá patrí k jedným z najznámejším atrakciám na Slovensku. ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska je podpísaná pod jednu z najväčších a najdôveryhodnejších verejných zbierok - Biela pastelka. V roku 2021 organizujeme už 20. ročník. To znamená už 20 rokov pomoci ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Radi by sme zorganizovali aukciu na našom facebooku https://www.facebook.com/DssMost, nákupnej plátenej tašky, ktorú nádherne vymaľovala klientka rehabilitačného strediska Katka (aukcia prebehne na FB ... Viac.

Podporím finančne

Dobrovoľníci sú ľudia. Sú to tí, ktorí zdarma a bez nároku na finančnú odmenu odovzdávajú svoju energiu a čas, ale aj zručnosti pre niekoho iného. Vybrať, zaškoliť, motivovať a udržať si týchto ľudí však ... Viac.

Podporím finančne

Deti, ktorým v Návrate pomáhame, prežívajú ťažké situácie vo svojej rodine alebo sa snažia opäť uveriť v to, že môžu žiť v dlhodobých bezpečných vzťahoch v náhradnej rodine. Aby sme im vedeli skutočne ... Viac.

Podporím finančne

Radi by sme spustili online dražbu darovaných výrobkov od lokálnych handmade tvorcov, ktorých prácu chceme takto podporiť a prostredníctvom tejto kampane zviditeľniť aj ich.Dražba sa bude realizovať v ... Viac.

Podporím finančne

Aby sme mohli naďalej pomáhať...V týchto ťažkých časoch je viac ako kedykoľvek dôležité zomknúť sa a pomáhať ako sa len dá. Tak ako mnohí iní, aj naša milá Baterkáreň je ťažko skúšaná. Je to sociálny ... Viac.

Podporím finančne

Podvýživa vedie každoročne k stratám životov miliónov mladých ľudí. Spoločne tomu však môžeme zabrániť.Takmer polovicu všetkých úmrtí u detí do 5 rokov má na svedomí podvýživa. Podvyživené deti sú v oveľa ... Viac.

Podporím finančne

Pripravujeme druhý ročník projektu Vianoce z krabičky, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy! Od 15.11 do 05.12.2020 si na našom webe robmeradost.sk môžete vybrať v registračnom formulári dieťa, ktorému chcete ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Sú húževnaté, cvičia, skúšajú rôzne terapie, absolvujú viaceré operácie a hlavne sa nevzdávajú. Byť silní - to je tá jediná voľba - to sú deti so zdravotným znevýhodnením. Aj vďaka Vášmu finančnému príspevku ... Viac.

Podporím finančne

Chcete aj Vy tento rok rozdať trošku šťastia? Pridajte sa k nám a pomôžte nám pripraviť mikulášske prekvapenie pre našich kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove.Integra ... Viac.

Darujem veci

Už viac ako 5 rokov poskytujeme verejnoprospešné služby najmä v oblasti vzdelávania nezamestnaných. Nezamestnaných vzdelávame v oblasti digitálneho marketingu, čím im dávame možnosť zmeniť ich doterajšiu ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Mesto Spišská Nová Ves sa zapája do iniciatívy Nadácie Pontis a pri príležitosti Dňa darovania (Giving Tuesday) 1. decembra 2020 v snahe pomôcť ľuďom v núdzi vyhlasuje verejnú zbierku trvanlivých potravín ... Viac.

Darujem veci

Nech dobro rastie - financie by sme využili na vzdelávanie dobrovoľníkov, športové podujatia pre dievčatá, pre lektorov na Mediálnu školu. Mladým sme pomáhali venovať sa druhým, predovšetkým mladším kamarátom, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Liga za duševné zdravie po 13 rokoch opäť sprevádzkovala svoju non stop, bezplatnú, krízovú Linku dôvery Nezábudka 0800 800 566. Naši odborníci podávajú pomocnú ruku každému, kto sa ocitol v psychickej ... Viac.

Podporím finančne

* Potrebujeme finančnú pomoc na úhradu energií, zvýšených nákladov na čistiace a dezinfekčné prostriedky - link s číslom účtu: https://www.jazminhandlova.sk/ * Potrebujeme pomôcť nanovo nakonfigurovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Evanjelická spojená škola Martine v priebehu svojej 16 ročnej existencie dokázala, že je životaschopným projektom a v krátkom čase sa stala jednou z najžiadanejších škôl v regióne. Podporte tento úspešný ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA ŠŤASTIE!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   Novinky

   Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
   Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

   Prihlásiť sa
   close.svg