Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Dobrý deň, Volám sa Dominika Gerecová a mám zriedkavé ochorenie známe ako Dystónia 28.To znamená, že trpím neustálymi mimovoľnými pohybmi, a k tomuto ochoreniu sa mi už pridružili aj iné, dosť náročné ... Viac.

Podporím finančne

Naši seniori a zdravotne znevýhodnení si radi kreslia, vymaľovávajú obrázky a tvoria rôzne predmety, napríklad jesennú alebo vianočnú výzdobu do svojich izbičiek (ježkovia, snehové vločky, papieroví snehuliaci, ... Viac.

Darujem veci

Pomoc pre Ivka, 5 rokov veľkého bojovníka so Spinálnou svalovou atrofiou II. typu. Intenzívne rehabilitácie 180 x za rok mu zabezpečujú voľnosť v pohybe. Na rehabilitácie potrebuje veľa cestovať a preto ... Viac.

Podporím finančne

Občianske združenie Cesta von každoročne rozširuje svoje aktivity do nových komunít. Program Omama dnes funguje už v 26 chudobných komunitách na Slovensku a rozvíja viac ako 700 detí od narodenia do 5 ... Viac.

Podporím finančne

Občianske združenie BotaniKE má za cieľ podporovať aktivity súvisiace s ochranou a starostlivosťou o areál Botanickej záhrady UPJŠ v Košiciach, najväčšej botanickej záhrady na Slovensku. Aby záhrada bola ... Viac.

Podporím finančne

Radi by sme vybudovali v rámci školského areálu externú posilovňu vrátane prvkov street work-out. V danom areáli je viacero športovísk (atletický oval, multifunkčné ihrisko, basketbalové ihrisko, futbalové ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Chceme Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Aby sme tento cieľ dosiahli, realizujeme množstvo rozmanitých aktivít. Organizujeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Učíme študentov tvoriť projekty, ktoré následne musia zrealizovať. Celkovo je realizovaných do 20 projektov, ktoré majú charitatívny charakter ( pomoc útulku, pomoc seniorom, deťom v detských domovoch, ... Viac.

Podporím finančne

Keď sa horúce leto 2023 opýta, čo sme robili v zime? Vďaka Vám sme sa naňho pripravili!Našim cieľom a zámerom je funkčná prevádzka nášho Rehabilitačného strediska a Psychologickej ambulancie aj počas ... Viac.

Podporím finančne

Sme mládežnícka dobrovoľnícka organizácia, ktorá pomáha mladým ľuďom na Slovensku sa rozvíjať. Veríme, že svet môže byť lepším miestom a práve preto je našou víziou "Mier a naplnenie ľudského potenciálu". ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor
1 2

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg