ČLÁNKY A PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

Prečítajte si najnovšie tipy a aktuality súvisiace s oslavou štedrosti #GivingTuesday a inšpirujte sa prípadovými štúdiami zo Slovenska.

Reťaz pomoci tento rok zaplatí šeky rodinám v núdzi a prinesie počítače do škôl. Pokračovanie.

Siedmy slovenský #GivingTuesday má niekoľko noviniek. Spájame sa s darcovskými a dobrovoľníckymi portálmi, aby sme 28. novembra 2023 priniesli na Slovensko viac štedrosti a dobrých skutkov. Pokračovanie.

Už 28. novembra opäť oslávime sviatok štedrosti a dobrých skutkov. Pokračovanie.

Už len šesť týždňov nás delí od sviatku, ktorého cieľom je šíriť dobro. Zapojte sa a buďte preto súčasťou celosvetovej iniciatívy #GivingTuesday aj vy so svojou firmou. Neváhajte, prihláste svoju spoločnosť a pridajte sa k mnohým ... Pokračovanie.

Posledný novembrový utorok, teda 28. november, bude aj tento rok patriť dobrým skutkom a darovaniu. Ako sa zapojiť do dňa darovania #GivingTuesday, ak ste firma? Pokračovanie.

Chuť ľudí pomáhať na Slovensku rastie. Počas dňa dobrých skutkov #GivingTuesday sa na dobročinné projekty podarilo vyzbierať výnimočnú sumu 91-tisíc eur. Podľa údajov Nadácie Pontis, ktorá je ambasádorom sviatku darovania na Slovensku, ... Pokračovanie.

Stručný prepis tém z webinára, ktorý sa zameriaval na prácu s webom, jeho štruktúrou, obsahom a následným využitím na ďalších kanáloch online a offline. Pokračovanie.

#GivingTuesday sa skončil a o pár týždňov tu máme začiatok nového roka. Ako by mala vyzerať komunikácia vašej organizácie v tomto období? Veľa organizácií zašle svojim donorom a donorkám email s poďakovaním, zavesí na sociálne ... Pokračovanie.

Celé Slovensko oslavuje 29. novembra deň dobrých skutkov a darovania #GivingTuesday. Už po šiesty raz sa zapájame do tejto celosvetovej iniciatívy, ktorej ambasádorom je Nadácia Pontis. Dobré skutky sa počas „darovacieho utorka“ ... Pokračovanie.

Sviatok dobra a darovania #GivingTuesday je tu už o necelé tri týždne! Radi by sme sa preto s vami podelili o tohtoročnú kampaň, ktorú sme práve spustili. Hlavný hrdina v našom videu ani len netušil, k akým veľkým veciam povedie ... Pokračovanie.

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
close.svg