Pre organizácie

#GivingTuesday je jeden z mála dní v roku, kedy ľudia aktívne vyhľadávajú organizácie, ktoré by podporili. Ako neziskovke vám dáva príležitosť zviditeľniť sa, experimentovať, aktivizovať ľudí okolo vás a osloviť nových podporovateľov a darcov. Pridajte sa k nám aj vy a využite potenciál #GivingTuesday.

Získajte pomoc pre vašu organizáciu

Aby ste z #GivingTuesday dostali maximum, musíte začať efektívne komunikovať. Pripravte si vlastnú kampaň, ktorou oslovíte nových darcov a rozšírite o sebe povedomie. Vaša kampaň nemusí byť veľká ani zložitá a napriek tomu môže dramaticky ovplyvniť výsledok #GivingTuesday pre vašu organizáciu. Nebojte sa však, že by ste minikampaň nezvládli. Pripravili sme si pre vás podrobný návod a inšpirácie!

Ako sa zapojiť do #GivingTuesday? Úspešná kampaň krok po kroku

NA STIAHNUTIE

Všetky grafické podklady nájdete na samostatnej podstránke.

Potrebujete finančnú pomoc?

Registrujte svoju organizáciu prostredníctvom darcovského portalu a získajte dlhodobú či jednorazovú podporu pre svoju organizáciu či projekt.

Potrebujete pomoc
dobrovoľníkov?

Vytvorte dobrovoľnícku príležitosť podľa vašich potrieb. Či už hľadáte šikovné ruky alebo bystrý um dobrovoľníkov a dobrovoľníčok.

Ako sa zapojili známe organizácie?

Priestor, ktorý predstavuje #GivingTuesday, je skvelou príležitosťou pre organizácie, ktoré nemajú samostatné marketingové oddelenia. Zisti viac.

Vďaka darom jednotlivcov i firiem sa združeniu podarilo vyzbierať financie na prevádzku webu, získalo aj dobrovoľníčku a priestor v slovenských i českých médiách. Zisti viac.

KASPIAN pri prípravách na #GivingTuesday stavil na plánovanie kampane v dostatočnom predstihu a intenzívnu komunikáciu. Aký bol výsledok? Zisti viac.

#GivingTuesday v organizácii ADRA dopadol na výbornú. Množstvo darcov oslovili originálnou kampaňou v hlavnej úlohe s eko taškou, ktorej bolo ťažké odolať. Zisti viac.

ZDIEĽAJTE DOBRO

Pomôžte nám šíriť posolstvo #GivingTuesday ďalej. Je to veľmi jednoduché:

  • Hovorte o sviatku dobra na sociálnych sieťach. Rôzne grafiky, ktoré môžete využiť, nájdete TU.
  • Používajte hashtag #givingtuesdaysk a #mozempomozem.
  • Na sociálnych sieťach tagujte @givingtuesdaysk a @nadaciapontis.
  • Vyslovte uznanie ľuďom vo svojom okolí, ktorí už dobré skutky robia.
  • Dajte svojim priateľom vedieť o #GivingTuesday a urobte niečo nezištné spolu.
Sledujte, kde sa deje dobro a pridajte sa

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
close.svg