Pre firmy

Do #GivingTuesday sa zapájajú tisícky firiem na celom svete – živnostníci, rodinné firmy aj celosvetové korporácie. Je dňom, kedy sa môžete postarať o vaše okolie, prezentovať vaše hodnoty, ukázať, že nie ste ľahostajní voči potrebám iných a podporiť tak pocit spolupatričnosti medzi zamestnancami.

Ako sa zapojiť

Ste dobrá firma, ktorá pomáha? Záleží vám na Slovensku a radi by ste to ukázali? Hľadáte nové spôsoby, ako zapojiť svojich zamestnancov do filantropických aktivít? #GivingTuesday je to pravé pre vás. Inšpirujte sa úspešnými príkladmi z minulých ročníkov, vytvorte si vlastnú aktivitu a priložte ruku k dielu.

Nápady pre firmy

Neviete, komu pomôcť? Podporte niektorú z registrovaných organizácií, ktoré nájdete v našom Urýchľovači dobra.

Pridajte sa k nám aj oficiálne

#GivingTuesday vám pomôže ukázať hodnoty vašej spoločnosti zákazníkom aj verejnosti. Dajte nám vedieť, čo chystáte, zaregistrujte sa a staňte sa oficiálne súčasťou vlny dobra, ktorá sa bude šíriť Slovenskom.

Zapojiť firmu do #GivingTuesday Vďaka registrácii sa vaša organizácia zobrazí na našej webstránke, kde si o nej môžu prečítať tisíce ľudí ochotných pomôcť.

Zapojené firmy v tomto ročníku Po kliknutí sa vám zobrazí zoznam spoločností, ktoré sa zapojili do #GivingTuesday, s opisom aktivít, ktoré chystajú.

Pozrite si zapojené firmy v predošlých ročníkoch:
2021 2020 2019 2018 2017

Ako hodnotia #GivingTuesday firmy?

#GivingTuesday v Accenture dopadol na jednotku. Je to naozaj skvelá idea, ako otvoriť charitatívnu sezónu - podarilo sa nám zrealizovať všetko, čo sme si naplánovali, dokonca aj o čosi viac.
Alena Kanabová, riaditeľka pre firemnú a spoločenskú zodpovednosť, Accenture

Naučilo nás to, že je ešte stále veľa ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Bolo to milé pozastavenie v predvianočnom strese a okrem toho sme mohli kolegov zažiť a spoznať aj z inej strany ako len v práci.
Turzová, Marketing Team Leader, Accace

Spoločne hľadáme hodnotové prieniky, ktoré by prehĺbili puto ku firme a jednou z takýchto iniciatív bola aj novozaložená tradícia Giving Tuesday. Reakcia zamestnancov bola úžasná.
Lucia Marková, CSR manažérka, ESET

NA STIAHNUTIE

Všetky grafické podklady nájdete na samostatnej podstránke.

Potrebujete pomoc? Kontaktujte nás

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

STAŤ SA PODPOROVATEĽOM
Pre firmy

  NÁZOV FIRMY *

  MENO KONTAKTNEJ OSOBY *

  MESTO *

  EMAIL KONTAKTNEJ OSOBY *

  OBRÁZOK KAMPANE / LOGO * ?Nahrajte vaše logo alebo fotku z vašej organizácie vo formáte JPEG, PNG alebo GIF. Ideálny formát 16:9 na šírku, menšiu veľkosť ako 5 MB.

  TEL. ČÍSLO KONTAKTNEJ OSOBY *

  WEBOVÁ STRÁNKA *

  POPÍŠTE, ČO PLÁNUJETE ORGANIZOVAŤ NA #GIVINGTUESDAY *

  Váš text bude uverejnený na tomto webe.
  0 znakov z 1500

  AKO STE SA O #GIVINGTUESDAY DOZVEDELI?

  Vaše osobné údaje nezverejňujeme. V Nadácii Pontis ich budeme uchovávať po dobu 2 rokov. Poslúžia nám na zasielanie noviniek, tipov a materiálov, ktoré vám pomôžu s kampaňou na #GivingTuesday. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať na givingtuesday@nadaciapontis.sk. Viac o ochrane súkromia tu.

  close.svg