ČLÁNKY A PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

Dozveďte sa najnovšie tipy a aktuality súvisiace s oslavou štedrosti #GivingTuesday a nechajte sa inšpirovať prípadovými štúdiami zo Slovenska.

Slovenské firmy motivovali zamestnancov k individuálnemu darcovstvu. Museli však ukázať aj svoju štedrosť. Darovanú sumu od zamestnancov sa totiž firmy zaviazali zdvojnásobiť. Pokračovanie.

CURAPROX vyčaril úsmev na perách 3 rôznym neziskovým organizáciám i svojim zamestnancom. Pokračovanie.

V roku 2017 sme prostredníctvom kampane GivingTuesday hľadali tie pravé ruky aj my v Mareene. Pokračovanie.

Vydaveteľstvo LiberaTerra vychováva novú generáciu dobrovoľníkov a filantropov. Pokračovanie.

Účastníci prvého ročníka #GivingTuesday potvrdili, že pomôcť dobrej veci sa dá nielen venovaním hmotných darov či financií. Pokračovanie.

#GivingTuesday v ADRA dopadol na výbornú. Množstvo darcov oslovili originálnou kampaňou v hlavnej úlohe s eko taškou, ktorej bolo ťažké odolať. Pokračovanie.

Už 27. novembra sa spoja veľké i malé firmy, neziskové organizácie, školy i jednotlivci. Celosvetový sviatok darovania a štedrosti je tu opäť. Pokračovanie.

#GivingTuesday oslávili aj v IT firme Disig. Podporili dobrú vec a zistili, čo majú radi ich zamestnanci. Pokračovanie.

Uliťáci originálnym spôsobom využili #GivingTuesday, aby získali podporu pre vlastnú značku oblečenia. Čo ich však najviac potešilo neboli vyzbierané financie. Najväčšiu radosť im prinieslo niečo celkom iné. Pokračovanie.

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
close.svg