Pozeráte si 5. stranu výsledkov z 14

OZ Tvorivá dielňa v Košiciach prepája ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu. Zameriavame sa na: organizáciu umeleckých a tvorivých dielní, vzdelávacích aktivít,podporujeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Nezisková organizácia Jazmín n.o. sa zapája do kampane #GIVINGTUESDAY kampaňou ,,DARUJ ČISTOTU´´. Radi by sme prijali pomoc vo forme čistiacich prostriedkov, pracích potrieb a hygienických potrieb, ktoré ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

If you want to lift yourself up, lift up someone else. — Booker T. Washington#LiftItUp spolu s nami! Podpor dobrú vec a pomôž nám v ďalšom fungovaní.Bežný deň v hospici znamená okrem iného aj veľa pohybu. ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Hovoríme deťom: "my vo vašom veku sme len tak na ulici hrali futbal, hokej, basket!" Kde ho však majú hrať oni? Ulice patria autám, športoviská sú často zamknuté alebo určené pre organizované skupiny. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Svet digitálnych technológií je lákavý a užitočný tak ako pre bežných ľudí, rovnako aj pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Našim klientom s DMO však bráni v ich používaní zdravotné znevýhodnenie - napríklad ... Viac.

Podporím finančne

Hlad sa týka aj ľudí na Slovensku. Darujte ľuďom bez domova teplé jedlo v rámci celosvetovej výzvy #GivingTuesday.Pán Lojzo vyrastal v detskom domove. Robí všetko preto, aby sa vymanil z bludného kruhu ... Viac.

Podporím finančne

S vami sme väčší, veľkorysejší a náš záber ešte širší. Lebo veľa dobrých ľudí pokope dokáže robiť veľké veci! Naše občianske združenie BEAUTIFUL CHARITY v spolupráci s časopisom EVA realizuje unikátne ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Ochrana zdravia a pomoc neformálnym/formálnym opatrovateľom a asistentom. Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

“Chceme byť najlepšou školou v regióne - školou, ktorá podporuje osobnostný rozvoj žiaka a ktorá dáva žiakom možnosť vystúpiť zo svojho tieňa."Miriam Szántóová, riaditeľka Gymnázia Ivana Kraska v Rimavskej ... Viac.

Podporím finančne

Sme súkromný depozit/azyl pre nechcené, zranené a týrané mačky v núdzi. Po náročnom roku, keď sme pomohli veľkému množstvu zvierat, sme sa ocitli v kritickej situácii. Momentálne máme v našej a dočasnej ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci
1 2 3 4 5 6 7 814

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg