Pozeráte si 7. stranu výsledkov z 12

TÚLAVÉ NÔŽKY je voľnočasová aktivita, ktorá zmysluplne pomáha rodinám s deťmi s autizmom. Rodičia môžu nechať svoje deti v našom centre s vedomím bezpečia a odbornej starostlivosti počas pracovných dní ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Naše občianske združenie sa pustilo do záchrany národnej kultúrnej pamiatky - HRADU BIELY KAMEŇ vo Svätom Jure. Dobrovoľnícky obnovujeme chátrajúci a postupne zanikajúci stredoveký hrad. Zrúcanina je obrovská ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor

Vďaka vašej podpore pomáhame učiteľom rozvíjať u žiakov základných a stredných škôl podnikavosť, ekonomické myslenie, finančnú gramotnosť a zručnosti potrebné pre uplatnenie sa na pracovnom trhu, vrátane ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

Naším zámerom je vytvoriť marketingový materiál (pdf súbor prípadne iné podporné nástroje), s ktorým by sme oslovili potenciálnych donorov. Pripravili sme 6 balíčkov pomoci s popisom a linkami na ukážky. ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

Terapie pre dieťa či dospelého s autizmom sú nesmierne dôležité. Napĺňajú ich pokojom, radosťou, vyrovnávajú sa pri nich so stresom, sociálne a pohybové terapie, terapie s asistenciou špeciálnych psov ... Viac.

Podporím finančne

Vieme a chceme robiť #VelkeVeciPreMalych Počas prvej vlny Covidu prišiel nápad, v druhej vlne sme budovali a v tretej vlne otvárame rehabilitačné centrum pre deti so špeciálnymi potrebami! Hlavná myšlienka ... Viac.

Podporím finančne

Financovanie komplexnej neurorehabilitácie v Adeli Medical Center pre pacientov s ťažkým poškodením mozgu a miechy. Ide najčastejšie o pacientov po cievnej mozgovej príhode, pacientov po vážnych úrazoch, ... Viac.

Podporím finančne

Meníme priestory a potrebujeme pomôcť s redizajnom. Naša organizácia sa počtom dobrovoľníkov rozširuje, preto sme sa rozhodli pre nové priestory v rámci súčasného kláštora bratov Kapucínov, kde sídlime. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Stali sme sa hlasom zvierat, aby sme chránili ich slobodu a budovali udržateľný svet bez krutosti.Dnes aj Vy môžete prispieť k tvorbe lepších životných podmienok pre zvieratá. V Humánnom pokroku veríme, ... Viac.

Podporím finančne

Sme malé rodinné združenie založené na podporu financovania liečby našej dcéry.Emma má 5 rokov, niekoľko vážnych diagnóz, ale statočne bojuje so svojim osudom. Je pre nás neskutočnou inšpiráciou a hnacím ... Viac.

Podporím finančne
14 5 6 7 8 9 1012

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg