Pozeráte si 9. stranu výsledkov z 12

Miška spolu s rodinou a priateľmi bojuje proti ťažkým diagnózam ako je detská mozgová obrna – forma spastická kvadruparéza s dyskinézami, symptomatická epilepsia, organická úzkostná porucha, stredne ťažká ... Viac.

Podporím finančne

∙ Festival Lumen - jedinečný gospelový open-air festival, ktorý sa koná v historickom centre mesta Trnava, oslávi 3.-4. júna 2022 výnimočné 30. narodeniny.∙ Koncept festivalu je zameraný aj na sprostredkovanie ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Nie pre každého sú Vianoce sviatky pokoja a lásky. Mnohí ich trávia osamote, na niektorých dopadne ťažoba depresie, iní utekajú pred hádkami...Pre všetkých, ktorí sa ocitli v psychickej kríze je dostupná ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Aj neziskovka musí vedieť, ako (ne)pracovať s dobrovoľníkmi. Poďme ju to spolu naučiť – ty školenie pomôž zafinancovať a my ho zrealizujeme. Prispej na profesionálneho supervízora, priestory či drobné ... Viac.

Podporím finančne

Jednotlivci s postihnutím majú obmedzené možnosti oproti ich zdravým rovesníkom v nadobúdaní praktických zručností potrebných pre ich každodenný život. V interakcii s potrebami súčasnej doby, potrebami ... Viac.

Podporím finančne

Komunitné centrum KOMPAS v spolupráci s Mestom Nové Zámky pod záštitou Nadácie PONTIS po štvrtý krát organizujú v rámci celosvetového Dňa darovania GIVING TUESDAY zbierku trvanlivých potravín pod heslom ... Viac.

Darujem čas, mediálny priestor

Chceme vyzvať obyvateľov, aby doniesli do knižnice detské knihy, ktoré už doma nik nečíta. My tieto knihy neskôr zabalíme do balíčkov a na základe tipov od verejnosti a Slovenskej katolíckej charity ich ... Viac.

Darujem veci

Pomáhajte darovaním Skutočného darčeka pod stromček. Napríklad kozy, doučovania, tepla domova alebo humanitárneho balíčka.Tieto darčeky sa v priebehu roku dostanú k ľuďom, ktorí ich potrebujú.Koza, ovečka ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Cieľom je vyzbierať financie na poukážky na nákup topánok pre sociálne znevýhodnené rodiny s deťmi. Zbierku podporíte priamymi darmi na účet organizácie, ale aj nákupom darčekových balíčkov s domácim medom, ... Viac.

Podporím finančne

Niekto nás nazve šialencami, snílkami, dobrodruhmi, ale sme len obyčajná partička (Martina, Zdenka, Marek, Milan, Noro, Oldo a ďalší pribúdajúci nadšenci), ktorá sa chopila príležitosti, ktorú niekto iný ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor
16 7 8 9 10 11 12

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg