Pozeráte si 11. stranu výsledkov z 12

…. a nielen pre nožičky :)Našim zámerom je zakúpiť rehabilitačné pomôcky na cvičenie v našom malom NENO centre a taktiež na doma pre detičky s detskou mozgovou obrnou, či iným zdravotným znevýhodnením.Vďaka ... Viac.

Podporím finančne

Sme partia ľudí, ktorá chce zachrániť vzácnu pamiatku - sušiareň liečivých rastlín. Po rekonštrukcii by sme chceli sušiareň sprevádzkovať pre pôvodné účely. A nielen to, ale vytvoriť i priestor pre stretnutia ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor

Moje meno je Eva, ale skauti ma poznajú pod prezývkou Škorica. Prečo Škorica? To je dlhý príbeh, každá prezývka u nás má ten svoj. Vďaka skautingu som si prešla mnohými kurzami, ktoré ma naučili byť sebavedomou ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako by skončili hlavní hrdinovia v rozprávkach, keby nestretli zázračné bytosti, ktoré v poslednej chvíli zvrátia ich osud? Nemusíte byť rozprávkovou postavou, aby ste niekomu ... Viac.

Podporím finančne

Ak chcete urobiť radosť ľuďom alebo deťom, ktorí už niekoľko rokov nedostali na Vianoce darček, zabaľte maličkosť do krabičky napr. šampón, sprchový gél, mydlo, sprej, sladkosť, zubná pasta a kefka, uterák, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Usilujeme sa v slovenských nemocniciach o rodinne orientovanú starostlivosť – zmierňujeme stres rodín s hospitalizovaným dieťaťom poskytnutím podpory celej rodine. Už od roku 2003 to robíme prostredníctvom ... Viac.

Podporím finančne

Vďaka vašej podpore vylepšíme školskú knižnicu. Dokúpime chýbajúce poličky, skrinky, kresielka pre deti, koberce... Vyzdobíme steny a skrášlime priestor. Bude to radosť čítať tu!Od ukončenej knižnice nás ... Viac.

Podporím finančne

Hľadáme pomoc s PR článkami o našich aktivitách #umenie #dizajnDobrý deň, je občianske združenie zameriavajúce sa na komunitno-umelecké inštalácie.Snažíme spojovať ciele (verejný priestor/ zeleň ... Viac.

Darujem know-how, mediálny priestor

Aktuálne prebieha dlho pripravovaná stavebná časť rekonštrukcie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Banskej Bystrici, ktorej súčasťou je aj detská onkológia a s ňou súvisiace pracoviská. Okrem ... Viac.

Podporím finančne

Sme zariadenie pre seniorov, ktoré poskytuje sociálnu službu 40 starkým už viac ako 14 rokov. Keďže našu klientelu tvoria najmä imobilní klienti, k zvýšeniu ich bezpečnosti by veľmi pomohli požiarne evakuačné ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci
18 9 10 11 12

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg