Pozeráte si 2. stranu výsledkov z 12

Vďačne by sme uvítali pomoc, nápady a rady pri príprave a realizácii kampane v súvislosti s 15 ročnou činnosťou zariadenia domova sociálnych služieb v regióne Hornej Nitry. Pomoc pri vytvorení vhodného ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

Lektorujeme inovatívne workshopy vzťahovej a sexuálnej výchovy, ktoré prispievajú k prevencii sexuálneho násilia a obťažovania či kybernásilia, šírime osvetu o rešpekte, súhlasu a zdraví. Učíme o rôznorodých ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Bicyklovanie pre všetkých, to je ParaBikeSharing - zapožičiavanie špeciálnych bicyklov pre na prepravu ľudí s hendikepom.Vďaka špeciálnym bicyklom môžu tráviť spoločný čas pri športe rodiny so svojim ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a know-how

Za pomoci grantu sa nám síce v podkroví podarilo vybudovať tri nové učebne, zatiaľ tam však nemôžeme učiť. Chýbajú nám finančné prostriedky na lavice, stoličky, nevyhnutný školský nábytok a IKT techniku. ... Viac.

Podporím finančne

Nikto by nemal zostať zoči-voči smrteľnej chorobe sám. Lymfóm a leukémia sú ochorenia, ktoré prichádzajú zákerne potichu, v akomkoľvek veku a neexistuje možnosť, ako sa pred nimi brániť - jednoducho dôjde ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Cieľom nášho projektu je poukázať na #nekonečnú hodnotu každého UČITEĽA, ktorý je pre svojich žiakov sprievodcom, aby ich previedol nielen cestou vedomostí a poznania, ale aby dokázali spoznať svoje životné ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a know-how

Aby sme sa pohli ďalej po Slovensku, potrebujeme auto, do ktorého sa zmestíme aj so svojimi vozíkmi a efektívnejšie rozvíjali náš projekt ,,Prvá kvapka" po viacerých miestach na Slovensku. Potrebujeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Od najmenších po najväčších, pomáhame všetkým. Už viac než 40 rokov sa venujeme ochrane voľne žijúcich dravcov a sov. Vyhľadávame a chránime hniezda vzácnych druhov, pretvárame krajinu tak, aby bola domovom ... Viac.

Podporím finančne

Miznúce kilá, zatváranie sa v izbe, strácanie zmyslu života. Mnohí rodičia si často uvedomia, že sa s ich dieťaťom niečo deje, až keď sa im stráca pred očami.Poruchy príjmu potravy (PPP) majú najvyššiu ... Viac.

Podporím finančne

BIVIO nie je obyčajný hotel s reštauráciou a práčovňou. Je to unikátny sociálny podnik s rehabilitačno-vzdelávacím centrom, v rámci ktorého sa ľudia s mentálnym postihnutím zaúčajú v jednotlivých prevádzkach ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor
1 2 3 4 512

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg