Pozeráte si 2. stranu výsledkov z 14

Učíme študentov tvoriť projekty, ktoré následne musia zrealizovať. Celkovo je realizovaných do 20 projektov, ktoré majú charitatívny charakter ( pomoc útulku, pomoc seniorom, deťom v detských domovoch, ... Viac.

Podporím finančne

Keď sa horúce leto 2023 opýta, čo sme robili v zime? Vďaka Vám sme sa naňho pripravili!Našim cieľom a zámerom je funkčná prevádzka nášho Rehabilitačného strediska a Psychologickej ambulancie aj počas ... Viac.

Podporím finančne

Sme mládežnícka dobrovoľnícka organizácia, ktorá pomáha mladým ľuďom na Slovensku sa rozvíjať. Veríme, že svet môže byť lepším miestom a práve preto je našou víziou "Mier a naplnenie ľudského potenciálu". ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Kúpte Radosť - dnes "AKCIA " :)

place.svg Bratislava - mestská časť Dúbravka

Vianoce sú sviatkom darovania - staňte sa ich súčasťou a darujte radosť pod stromček tým, ktorým radosť nikto iný neurobí.... Urobte online nákup trvanlivých potravín, hygienických potrieb, drogérie, vitamínov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Pozvanie na kávu je priateľské gesto.Mnohé priateľské stretnutia sa odohrávajú pri šálke kávy ☕. Mnohé zoznámenia aj dôležité oznámenia. Vôňa kávy prináša oddych, relax...Radi prijmeme vaše pravidelné ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Od 07/2022 realizujeme výstavbu unikátneho Animoterapeutického centra pre deti so zdravotným znevýhodnením v Žiline. Kolaudovať budeme v 05/2023. Nové rehabilitačné centrum je jediné v SR a prepája ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Správa mestskej zelene v Košiciach je mestskou príspevkovou organizáciou, ktorá svoje úlohy pri rozvoji zelene a zvereného majetku plní už 30 rokov. Našim cieľom je zveľaďovať zelené priestory v meste, ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

SOLAR Hvezdáreň Senec, je občianske združenie nadšencov astronómie v Senci, ktoré prevádzkuje hvezdáreň pre širokú verejnosť. Naším cieľom je bezplatne popularizovať astronómiu návštevníkom hvezdárne a ... Viac.

Podporím finančne

Nenechajme seniorov hladovať. Naším cieľom bude zo získaných financií pomôcť osamelým seniorom, ale aj seniorom v domoch sociálnych služieb, ktorí si zo svojich nízkych dôchodkov nemôžu dovoliť celodennú ... Viac.

Podporím finančne

Nadácia ADELI financuje intenzívnu neurorehabilitáciu pacientom s ťažkým poškodením mozgu a miechy. Podporuje zdravotné pokroky liečbou pacientov po cievnych mozgových príhodách, po ťažkých úrazoch, deti ... Viac.

Podporím finančne
1 2 3 4 514

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg