Pozeráte si 3. stranu výsledkov z 12

Byť v prírodnej saune je zážitok. Človek si môže vychutnať ticho a pokoj okolitého prostredia bez rušivých elementov. Atmosféru dotvára praskajúci ohník a zurčiaci potok s ľadovou vodou. Preto sme sa rozhodli, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Mareena café je sociálna pop-up kaviareň, ktorá poskytuje pracovné príležitosti šikovným ženám, ktoré našli na Slovensku bezpečie a nový domov, no majú ťažkosti nájsť si v ňom zamestnanie. Práca v Mareena ... Viac.

Podporím finančne

Finančná podpora , pomôcky a literatúra pre deti nám pomôžu pokračovať v neformálnom vzdelávaní, webinároch a poradenstve pre rodičov a deti.Moje šťastné dieťa, o. z. sme tím psychológov, pedagógov a lekárov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

V roce 2017 jsem založil YouTube kanál se zaměřením na vysvětlování jednoduchých školských témat pro Čechy a Slováky. Avšak jsem časem zjistil, že největší problém ve spojitosti s kritickým myšlením a ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Vďaka vašim príspevkom vybavíme požičovňu pomôcok, ktorú bezplatne prevádzkujeme, pre ľudí s ochorením ALS ďalšími potrebnými pomôckami. Aktívne pomôžeme pri zhoršení ich zdravotného stavu. Ušetríme im ... Viac.

Podporím finančne

Sme občianske združenie Marienka, ktoré napomáha a podporuje zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí s telesným príp. mentálnym postihnutím z dôvodu vývojového poškodenia mozgu a deťom s onkologickými ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Pomocná ruka alebo finančný dar„Radi by sme štedrosť a dobré skutky nasmerovali na potrebné miesta. Tých je v súčasnej náročnej dobe viac než dosť, ale vytipovali sme dve komunity ľudí v našom meste, ktoré ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

To najcennejšie čo môžeme Nezábudčatám ponúknuť je kvalitne strávený čas v pre nich často jedinom dostupnom kolektíve. Arteterapia alebo kreatívne dielničky počas sociálnych služieb sú to, cez čo nachádzajú ... Viac.

Podporím finančne

Konkrétne na givingtusday neplánujeme žiadne aktivity, a to aj vzhľadom k aktuálnym protipandemickým opatreniam, avšak ak to situácia dovolí, začneme sa venovať opäť tréningom a zápasom našich mládežníckych ... Viac.

Podporím finančne

Spojili sme sa na pomoc opusteným mačkámV našom občianskom združení SYTEV sa venujeme neformálnemu vzdelávaniu, lokálnej práci s mládežou a dobrovoľníctvu. V týchto dňoch sme sa spojili s našimi priateľmi ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci
1 2 3 4 5 612

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg