Pozeráte si 3. stranu výsledkov z 14

Poľnohospodárske práce sú pre ľudí s mentálnym a duševným postihnutím jedným z najvhodnejších terapeutických a rehabilitačných nástrojov pre zlepšovanie ich života. Pre takúto činnosť budujeme areál poskytujúci ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

V symbióze s intaktnými deťmi vďaka spoločným aktivitám tak deti s parezou plexus brachialis (PPB) a juvenílnou artritídou (JIA), ktorým sa intenzívne venujeme načierajú na dno svojich síl a prekonávajú ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Je ich šesť. Mladých žien, ktoré túžia darovať svoj život Bohu a mladým. Čaká ich niekoľko rokov formácie a vzdelávania, kým sa stanú sestrami saleziánkami. Vaše deti a vnúčatá raz isto ocenia, keď sa ... Viac.

Podporím finančne

Sme kolektív dobrovoľníčok v neziskovom o.z. Materské centrum NEVEDKO v Ružomberku, ktoré svoje programové aktivity, vzdelávanie, nadšenie i osvetu potrebujú dostať do povedomia vo svojom meste grafickou ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how, mediálny priestor

Ahojte voláme sa Sárka a Ondrejko a už sa z nás stali školáci. Od septembra sme nastúpili do prvých ročníkov základných škôl. Boli by sme veľmi radi keby sme mohli s mojim bračekom Ondrejkom chodiť do ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Veronika je odkázaná na invalidný vozík a veľmi by sa chcela aspoň trochu vyrovnať svojim spolužiačkam, ktoré doma bežne môžu pomáhať v kuchyni a dokonca sú aj také ktoré dokážu samostatne uvariť obed ... Viac.

Podporím finančne

Našim hlavným cieľom je pomoc nechceným, týraným a túlavým psom a podpora humánneho využitia schopností týchto psov pre potreby ľudí.Akýkoľvek finančný príspevok na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Poskytujeme bezplatné sociálne, právne, ekonomické a psychologické poradenstvo pre ženy a deti, zažívajúce násilie vo vzťahoch. Naše klientky sú často v situácii, keď nemajú finančné prostriedky, pretože ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Aj v tomto roku bude INEX Slovakia rozdávať radosť! Pridajte sa, prosím, k nám a pomôžte pripraviť mikulášske a vianočné prekvapenie pre našich 160 kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Nezisková organizácia Depaul Slovensko poskytuje všeobecne prospešné služby, zamerané na pomoc ľuďom bez domova. Našou víziou je spoločnosť, kde má každý miesto, ktoré môže nazývať svojím domovom. Prvým ... Viac.

Podporím finančne
1 2 3 4 5 614

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg