Pozeráte si 4. stranu výsledkov z 14

Sme rodičia, ktorí majú inak obdarené deti s rôznymi diagnózami. Chceme kráčať spolu, chceme sa vzájomne podporovať, vymieňať si vlastné skúsenosti a odovzdávať ich ďalším rodinám s podobnými problémami. ... Viac.

Darujem veci, čas

Naša organizácia už od roku 1993 pomáha mladým ľuďom osobnostne rásť za pomoci medzinárodného dobrovoľníctva a neformálneho vzdelávania.Vďaka INEX Slovakia mladí ľudia:spoznávajú nové kultúry, krajiny, ... Viac.

Podporím finančne

NOVÝ PRIESTOR PRE NÁDEJ je jedinečný projekt, do ktorého sa minulý rok pustilo Svetielko nádeje priamo na pediatrickom onkologickom oddelení v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici.Cieľom ... Viac.

Podporím finančne

Koncom deväťdesiatych rokov a začiatkom roku dvetisíc odchádzali zo Slovenska manželia a otcovia za zárobkom do Anglicka, Írska, Švajčiarska, Nemecka a iných krajín. Tlak prežiť a uživiť rodiny začal ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Za Komunitným centrom v Martine stoja viaceré miestne neziskové organizácie. Spojili sme sily, aby sme pomáhali ľuďom postihnutým vojnovým konfliktom. V našom regióne máme približne 900 Ukrajincov, prevažne ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Luka je úžasný chlapček, ktorý chce všetko sám dokázať. Toto ale, žiaľ sám nedokáže. A nedokážeme to ani my, jeho najbližší.Luka po odklade nastúpil v septembri 2022 do druhého ročníka ZŠ. Je integrovaný ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Mnohí rodičia našich malých klientov so zdravotným znevýhodnením zažívajú aké to je, keď ich dieťa nechce prijať ani jedna materská škola v mieste bydliska. Museli sa vzdať svojej milovanej práce. Stratili ... Viac.

Podporím finančne

Domov je tam kde cítim bezpečie, mám strechu nad hlavou a vediem dôstojný život.Vytvárať nový domov pre ľudí s medzinárodnou ochranou, je hlavným poslaním Slovenskej Humanitnej rady. Jej pracovníci denno-denne ... Viac.

Podporím finančne

Podporte vytvorenie školskej vinice a ovocného sadu priamo v areáli Základnej školy vo Vajnoroch. Pomôžte nám v mladých ľuďoch zapáliť lásku pre pestovanie hrozna a ovocia a tak vychovať našich nástupcov, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

5 malých bojovníkov s celoživotnými diagnózami a túžbou priblížiť sa svojim rovesníkom, sa uchádza o Vašu finančnú podporu, aby si mohli čo najviac užívať život ako ich zdraví kamaráti. Timko, Romanka, ... Viac.

Podporím finančne
1 2 3 4 5 6 714

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg