Pozeráte si 4. stranu výsledkov z 12

Keďže nás mrzí, že doteraz sa naše aktivity sústredili väčšinou v Bratislave, budúci rok v letných mesiacoch chceme zorganizovať Znepokojené turné – stretnutia s ľuďmi v regiónoch:V rôznych mestách po ... Viac.

Podporím finančne

Vedeli ste, že nepočujúce dieťa sa môže narodiť aj počujúcim rodičom? Je to tak až v 90% prípadoch novonarodených počujúcich detí. Pomôžte im túto situáciu zvládnuť. Pomôžte nepočujúcim deťom zapnúť zvuk! ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

To, čo dáva nášmu každodennému úsiliu zmysel je presvedčenie, že každý mladý človek má v sebe jedinečnú hodnotu a potenciál, ktorý sa rozvinie len v prostredí, kde sa cíti byť prijatý taký, aký je. Dospievajúci ... Viac.

Podporím finančne

Aj choré deti si zaslúžia zdravé sebavedomie! Programy zážitkovej terapie nadácie Bátor Tábor im ho pomáhajú dodávať. Teraz potrebujeme aj vašu pomoc. Pomôžte nám svojim príspevkom prinášať vážne chorým ... Viac.

Podporím finančne

Prečo sme sa do kampane pustili?Pretože každý človek má právo na slobodu, samostatnosť, aktívny život, možnosť pracovať, socializovať sa a chýba im k tomu len jedna vec, mať tak o koliesko viac!Aká je ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Budúcnosť INAK je mimoškolský program pre mladých vo veku od 11 do 15 rokov. Súčasťou projektu je vytváranie inovatívnych klubov, v ktorých ponúkame žiakom základných škôl 3-ročný vysoko kvalitný program ... Viac.

Podporím finančne

Podporte vydanie zozbieraných svedectiev žien, ktoré opísali svoje prežívanie interrupcie, spontánneho potratu či traumatizujúceho pôrodu na DONIORoky vnímame, že skúsenosti sú v týchto témach potláčané ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Koledy a vinše sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Potešte piesňou a želaním šťastia a zdravia seba aj svojich blízkych. Inšpirujte sa koledníkmi Dobrej noviny. Nech vianočná radosť rozdávaním rastie. ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

Prečo nosia zdravotní klauni so sebou prezuvky? Pretože navštevujú deti, bojujúce s vážnou diagnózou, priamo u nich doma. Vďaka vašej pomoci sa budú môcť Karinka, Šimonko, Miško, Mirka a ďalší malí pacienti ... Viac.

Podporím finančne

Lukostreľbe sa môže venovať celá rodinaSme občianske združenie Lukostreľba pre radosť. Založili sme ho na podporu mladého a neznámeho, ale o to zaujímavejšieho športu, ktorým je 3D lukostreľba. Tento šport ... Viac.

Podporím finančne
1 2 3 4 5 6 712

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg