Pozeráte si 1. stranu výsledkov z 1

Nadácia ADELI financuje intenzívnu neurorehabilitáciu pacientom s ťažkým poškodením mozgu a miechy. Podporuje zdravotné pokroky liečbou pacientov po cievnych mozgových príhodách, po ťažkých úrazoch, deti ... Viac.

Podporím finančne

Koncom deväťdesiatych rokov a začiatkom roku dvetisíc odchádzali zo Slovenska manželia a otcovia za zárobkom do Anglicka, Írska, Švajčiarska, Nemecka a iných krajín. Tlak prežiť a uživiť rodiny začal ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Sme súkromný depozit/azyl pre nechcené, zranené a týrané mačky v núdzi. Po náročnom roku, keď sme pomohli veľkému množstvu zvierat, sme sa ocitli v kritickej situácii. Momentálne máme v našej a dočasnej ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Sme malý tím, ale s o to väčším zanietením sa každý deň venujeme pomoci druhým, najmä deťom so zdravotným znevýhodnením a ich rodinám. Prostredníctvom nášho darcovského portálu umožňujeme rodinám formou ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte prosím hendikepovaným deťom získať potrebný prístroj na ich liečbu a zlepšenie zdravotného stavu. Staňte sa našimi anjelmi a pomôžte nám ešte viac pomáhať malým bojovníkom. Občianske združenie ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

V živote môžu nastať situácie, kedy budeme musieť naozaj rýchlo zareagovať, preto názornými ukážkami na figurínach alebo na živých figurantoch ponúkame ukážku prvej pomoci.Okrem pátrania po nezvestných ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

V Ženských kruhoch už 11 rokov vytvárame bezpečný priestor pre ženy, ktoré chcú hovoriť o svojich skúsenostiach s pôrodom, spontánnym potratom, ale aj s interrupciou.Vyzbierané peniaze použijeme na:besedy ... Viac.

Podporím finančne

Aj v tejto chvíli sú desiatky slovenských rodín v existenčných finančných problémoch. Inflácia a rast cien ich situáciu pred blížiacou sa zimou robí ešte náročnejšou. Deťom, aj celým rodinám hrozí, že ... Viac.

Podporím finančne

V pláne máme postaviť "Envirozónu – amfiteáter". Amfiteáter bude neoceniteľnou súčasťou nášho parku. Usilujeme sa efektívne zapojiť do výchovno-vzdelávacieho procesu detí a taktiež priblížiť svet zvierat ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Dobrý deň, chceli by sme Vás poprosiť o finančnú pomoc pri realizovaní aktivít, ktorymi si zasielanie časopisov Diaspektrum a Diatyrnavia; organizovanie prednáškových popoludní v priestoroch Malého Berlína ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor
1

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg