Chcete aj Vy tento rok rozdať trošku šťastia? Pridajte sa k nám a pomôžte nám pripraviť mikulášske prekvapenie pre našich kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove.
Integra a Barlička poskytujú pomoc a starostlivosť o deti a ľudí s rôznym druhom a stupňom postihnutia. Snažia sa likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom s postihnutím uplatniť sa v spoločnosti. Každoročne sme spolu so slovenskými a zahraničnými dobrovoľníkmi pre Integru a Barličku organizovali zábavné, športové a edukatívne aktivity (1.apríl, Valentín, Halloween, Mikuláš), vďaka ktorým sme aspoň trošku narušili stereotyp a všednosť ich dní.
Tento rok nám však korona zabránila stretnúť sa naživo, nemohli sme zorganizovať zábavné dopoludnia pre klientov, ani medzinárodné dobrovoľnícke tábory, kedy prišli do zariadení dobrovoľníci z rôznych krajín sveta. Preto chceme spoločne s Vašou pomocou pripraviť mikulášske balíčky, ktoré klientom doručíme a aspoň takto im zlepšíme dni a vyčaríme úsmev na tvári. Darčeky budú klientom odovzdané na Mikulášskom večierku.
Pomôcť nám môžete:
- darčekmi, ktoré donesiete na INEX (sladkosti, pastelky, výkresy, potreby na kreatívne tvorenie, pre seniorov krém Sudocrem, sprchový gél, ...)
alebo
- podporiť nás finančným darom na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125 VS 012020 (ak máte záujem, aby sme vaše priezvisko uviedli v zozname darcov, prosím do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko). Výška príspevku je dobrovoľná.