Pre organizácie

#GivingTuesday je jeden z mála dní v roku, kedy ľudia aktívne vyhľadávajú organizácie, ktoré by podporili. Ako neziskovke vám dáva príležitosť zviditeľniť sa, experimentovať, aktivizovať ľudí okolo vás a osloviť nových podporovateľov a darcov. Pridajte sa k nám aj vy a zaregistrujte svoju organizáciu do #GivingTuesday.

Registrovať ste sa mohli do 25.11.2022.

Čo nasleduje po registrácii

Aby ste z #GivingTuesday dostali maximum, odporúčame vám nezostať len pri registrácii, ale spraviť krok navyše. Pripravte si vopred vlastnú kampaň, ktorou oslovíte nových darcov a rozšírite o sebe povedomie. Vaša kampaň nemusí byť veľká ani zložitá a napriek tomu môže dramaticky ovplyvniť výsledok #GivingTuesday pre vašu organizáciu. Potrebujete inšpiráciu, ako na to? Pripravili sme si pre vás podrobný návod!

Ako sa zapojiť do #GivingTuesday? Úspešná kampaň krok po kroku

NA STIAHNUTIE

Všetky grafické podklady nájdete na samostatnej podstránke.

Ako sa zapojili známe organizácie?

Priestor, ktorý predstavuje #GivingTuesday, je skvelou príležitosťou pre organizácie, ktoré nemajú samostatné marketingové oddelenia. Zisti viac.

Vďaka darom jednotlivcov i firiem sa združeniu podarilo vyzbierať financie na prevádzku webu, získalo aj dobrovoľníčku a priestor v slovenských i českých médiách. Zisti viac.

KASPIAN pri prípravách na #GivingTuesday stavil na plánovanie kampane v dostatočnom predstihu a intenzívnu komunikáciu. Aký bol výsledok? Zisti viac.

#GivingTuesday v organizácii ADRA dopadol na výbornú. Množstvo darcov oslovili originálnou kampaňou v hlavnej úlohe s eko taškou, ktorej bolo ťažké odolať. Zisti viac.

Povedali o #GivingTuesday

Priestor, ktorý predstavuje #GivingTuesday je skvelou príležitosťou pre organizácie, ktoré nemajú samostatné marketingové oddelenia. Prostredníctvom platformy si môžu vyskúšať štruktúru kampane a jej tvorbu v praxi s podporou tímu #GivingTuesday. Pre Mareenu bola najväčším prínosom skúsenosť s rozdelením kapacít, času a investície.
Mareena

Okrem darcov sme získali aj nových sledovateľov, ktorí nám vďaka zdieľaniu môžu aj naďalej pomáhať šíriť povedomie o našich aktivitách. Taktiež sme dostali správy od mladých ľudí, ktorí by sa k nám radi pridali ako dobrovoľníci.
Smile n. o. Pomáhame s úsmevom

Celoročná pomoc

Nadácia Pontis ponúka pre neziskovky aj celoročné programy. Manuálnemu dobrovoľníctvu sa venuje Naše Mesto – najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku. Expertné dobrovoľníctvo rozvíjame cez Pro Bono Tréningy či program Advokáti Pro Bono.

Viac informácií získate na stránkach jednotlivých programov.

Naše mesto pro bono tréningy advokáti pro bono

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
close.svg