Pre organizácie

#GivingTuesday je jeden z mála dní v roku, kedy ľudia aktívne vyhľadávajú organizácie, ktoré by podporili. Ako neziskovke vám dáva príležitosť zviditeľniť sa, experimentovať, aktivizovať ľudí okolo vás a osloviť nových podporovateľov a darcov. Pridajte sa k nám aj vy a zaregistrujte svoju organizáciu do #GivingTuesday.

Chcem sa zaregistrovať Vďaka registrácii sa vaša organizácia zobrazí na našej webstránke, kde si o nej môžu prečítať tisíce ľudí ochotných pomôcť.

Čo nasleduje po registrácii

Aby ste z #GivingTuesday dostali maximum, odporúčame vám nezostať len pri registrácii, ale spraviť krok navyše. Pripravte si vopred vlastnú kampaň, ktorou oslovíte nových darcov a rozšírite o sebe povedomie. Vaša kampaň nemusí byť veľká ani zložitá a napriek tomu môže dramaticky ovplyvniť výsledok #GivingTuesday pre vašu organizáciu. Potrebujete inšpiráciu, ako na to? Pripravili sme si pre vás podrobný návod!

Ako sa zapojiť do #GivingTuesday? Úspešná kampaň krok po kroku

NA STIAHNUTIE

Všetky grafické podklady nájdete na samostatnej podstránke.

Ako sa zapojili známe organizácie?

Priestor, ktorý predstavuje #GivingTuesday, je skvelou príležitosťou pre organizácie, ktoré nemajú samostatné marketingové oddelenia. Zisti viac.

Vďaka darom jednotlivcov i firiem sa združeniu podarilo vyzbierať financie na prevádzku webu, získalo aj dobrovoľníčku a priestor v slovenských i českých médiách. Zisti viac.

KASPIAN pri prípravách na #GivingTuesday stavil na plánovanie kampane v dostatočnom predstihu a intenzívnu komunikáciu. Aký bol výsledok? Zisti viac.

#GivingTuesday v organizácii ADRA dopadol na výbornú. Množstvo darcov oslovili originálnou kampaňou v hlavnej úlohe s eko taškou, ktorej bolo ťažké odolať. Zisti viac.

Povedali o #GivingTuesday

Priestor, ktorý predstavuje #GivingTuesday je skvelou príležitosťou pre organizácie, ktoré nemajú samostatné marketingové oddelenia. Prostredníctvom platformy si môžu vyskúšať štruktúru kampane a jej tvorbu v praxi s podporou tímu #GivingTuesday. Pre Mareenu bola najväčším prínosom skúsenosť s rozdelením kapacít, času a investície.
Mareena

Okrem darcov sme získali aj nových sledovateľov, ktorí nám vďaka zdieľaniu môžu aj naďalej pomáhať šíriť povedomie o našich aktivitách. Taktiež sme dostali správy od mladých ľudí, ktorí by sa k nám radi pridali ako dobrovoľníci.
Smile n. o. Pomáhame s úsmevom

Celoročná pomoc

Nadácia Pontis ponúka pre neziskovky aj celoročné programy. Manuálnemu dobrovoľníctvu sa venuje Naše Mesto – najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku. Expertné dobrovoľníctvo rozvíjame cez Pro Bono Tréningy či program Advokáti Pro Bono.

Viac informácií získate na stránkach jednotlivých programov.

Naše mesto pro bono tréningy advokáti pro bono

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ZAREGISTRUJ SVOJU ORGANIZÁCIU

Tu nájdete tipy, ako čo najlepšie vyplniť registračný formulár.

  NÁZOV ORGANIZÁCIE *

  MENO KONTAKTNEJ OSOBY * ?Kontaktná osoba je veľmi dôležitá. Bude od nás dostávať pravidelné rady, ako čo najlepšie uchopiť vašu kampaň na #GivingTuesday. Keďže počas #GivingTuesday vám firmy aj ľudia môžu pomôcť aj materiálnymi darmi či svojim časom, pridali sme do vašej prezentácie aj možnosť priamo kontaktovať organizáciu. Všetky tieto emaily budú chodiť na zadaný email kontaktnej osoby.

  MESTO *

  EMAIL KONTAKTNEJ OSOBY *

  OBRÁZOK KAMPANE / LOGO * ?Nahrajte vizuál kampane alebo fotku z vašej organizácie, ktorá vystihuje vašu činnosť vo formáte JPEG, PNG alebo GIF. Ideálny formát 16:9 na šírku, menšiu veľkosť ako 5 MB.

  TEL. ČÍSLO KONTAKTNEJ OSOBY *

  WEBOVÁ STRÁNKA VAŠEJ NEZISKOVKY *

  NÁROČNOSŤ ŽIADANEJ POMOCI *

  Čo potrebujete *

  Oblasť, v ktorej organizácia pôsobí *

  NÁZOV VÝZVY / KAMPANE NA #GIVINGTUESDAY *

  POPÍŠTE, ČO PLÁNUJETE ORGANIZOVAŤ NA #GIVINGTUESDAY *

  Stručne, jasne a zrozumiteľne popíšte, akú aktivitu budete organizovať a ako vám ľudia môžu pomôcť. Ak žiadate finančnú pomoc, pripojte nižšie link, cez ktorý vám môžu ľudia najjednoduchšie darovať. Ak žiadate o dobrovoľníctvo, či know-how, popíšte presne, o akú oblasť ide a s čím potrebujete pomôcť. V prípade zhoršenej epidemiologickej situácie, prosím, berte na vedomie, že dobrovoľnícka pomoc by mala prebiehať online, nie osobne. Tento text, ako aj kontakt na vás bude uverejnený na webe www.givingtuesday.sk a dobrovoľníci alebo firmy vás budú môcť priamo kontaktovať.
  0 znakov z 1500

  ODKAZ NA MOŽNOSŤ FINANČNEJ PODPORY VAŠEJ ORGANIZÁCIE

  AKO STE SA O #GIVINGTUESDAY DOZVEDELI?

  Vaše osobné údaje nezverejňujeme. V Nadácii Pontis ich budeme uchovávať po dobu 2 rokov. Poslúžia nám na zasielanie noviniek, tipov a materiálov, ktoré vám pomôžu s kampaňou na #GivingTuesday, prípadne na prepojenie s potenciálnymi darcami. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať na givingtuesday@nadaciapontis.sk. Viac o ochrane súkromia tu.

  close.svg