Nástroje, ktoré v EDUME vytvárame, slúžia na búranie predsudkov, rozvoj kritického myslenia a podporu vnímavosti k potrebám iných. S Vašou pomocou chceme podporiť učiteľov pri prevencii šikany a kyberšikany ... Viac.

Podporím finančne

Radi by sme poprosili o finančnú podporu alebo mediálny priestor pre náš sociálny podnik a vzdelávaco - rehabilitačné stredisko BIVIO, kde zaúčame, vzdelávame a zamestnávame ľudí s mentálnym postihnutím. ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Záleží nám na tom, aby bol svet miestom, kde nie je dôležité, odkiaľ pochádzame alebo aký máme odtieň pleti.Uvedomujeme si, že rozvoj detí v ranom veku je nesmierne dôležitý a v tomto období majú možnosť ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Sme občianske združenie Marienka, ktoré napomáha a podporuje zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí s telesným príp. mentálnym postihnutím z dôvodu vývojového poškodenia mozgu a deťom s onkologickými ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Hľadáme podporovateľov aj mediálny priestor, vďaka ktorým dostaneme náš nový online program Nexteria Lab medzi mladých ľudí do celého Slovenska. Absolvovalo ho už 150 študentiek a študentov vo veku 17-26 ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Ani pri online výučbe by nemalo žiadne dieťa stáť stranou. Ako to spravíme? Ty daruješ, my zakúpime Windows a MS Office balíky pre 12 notebookov, ktoré už máme a potrebujeme ich rozbehať.Chýba už len 800€.Teraz ... Viac.

Podporím finančne

Pre každého, kto bojuje s rakovinou, je dôležité žiť plnohodnotne a dôstojne s liečbou onkologického ochorenia. V našom pacientskom združení sa to učíme navzájom od našich úžasných dobrovoľníčiek a dobrovoľníkov ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V tejto netradičnej dobe si tak veľmi želáme byť tradiční !K našej každoročnej tradícii patria Adventné tvorivé dielne, ktoré kvôli momentálnym nariadeniam nemôžme zorganizovať hromadne a so všetkými, ... Viac.

Darujem veci

Môže byť aj dieťa - telesne a duševne krehké ako vtáča - "psíčkarom"? Špeciálne vycvičené biele švajčiarske ovčiaky z Physio Canis o. z. zahŕňajú naše deti v Nezábudke okrem bezpodmienečnej psej lásky ... Viac.

Podporím finančne

V týchto neľahkých časoch pandémie Covid-19 prežívajú naši klienti Domu Rafael pocity osamelosti z dôvodu obmedzenia návštev svojich blízkych. Tohtoročné obdobie Adventu bude iné, než predchádzajúce roky. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Ženy a ich deti potrebujú kvalitnú zdravotnú starostlivosť pri pôrodePočas pandémie mnohé ženy privádzajú na svet deti osamote, bez prítomnosti blízkej osoby. Predčasne narodené deti alebo deti matiek ... Viac.

Podporím finančne

Privítame akýkoľvek druh pomoci týkajúci sa financií na materiál na aktivity pre našich klientov, ako aj dobrovoľnícku činnosť - tvorba a realizácia aktivít v našom Rehabilitačnom stredisku, ktoré sa venuje ... Viac.

Podporím finančne

Aj ľudia v núdzi okolo nás, majú právo na príjemné prežitie vianočných sviatkov. My im chceme pripraviť štedrú večeru a spríjemniť im Vianoce, aby aspoň na chvíľu zabudli na ťažkú životnú situáciu, v ktorej ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Hovorí sa, že divadlo sú dosky, ktoré znamenajú svet. Rok 2020 nimi však otriasol. Štiepia sa a lámu pod hurikánom vírusu a s ním spojených opatrení. Dennodenne zatĺkame klince a obrusujeme triesky, chceme ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Vážení priatelia slovenských lesov.Tento rok odsúdili na smrť, bez akejkoľvek argumentačnej odbornej podpory, 50 vlkov. Ostali nevypočuté naše argumenty, že škodám na hospodárskych zvieratách (desiatky ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Ako občianske združenie podporujeme deti v MŠ Legerského. Aktuálne deti nemajú k dispozícii žiadne moderné vzdelávacie pomôcky, a preto by sme pomocou #GivingTuesday chceli deťom (a učiteľkám) pomohli ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Pridaj svoje meno do jedinečnej publikácie! Na knihe o našich národných plemenách zvierat už pracujeme niekoľko mesiacov. Na jej vydanie nám chýba ešte pár stoviek eur. Vďaka vašim finančným darom ju budeme ... Viac.

Podporím finančne

Naše deti a žiaci so sluchovým postihnutím trávia podstatnú časť dní a niektorí aj týždňov v školskom aj v internátnom prostredí v ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím internátnej na Drotárskej ... Viac.

Darujem veci

Viac ako 1 400 mladých ľudí z celého Slovenska makalo na sebe počas pandémie a dokončilo svoju cestu v programe Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE). Aj za pomoci skoro 1 000 dobrovoľníkov ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Centík k centu, pre našu REHAMENTU.Mnoho pekných aktivít mali sme v pláne, úprimne otvárame naše dlane. Život náš spolu s Vami zmeňte, pestrými aktivitami v REHAMENTE. Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Pomôžte nám rozšíriť naše vzdelávacie programy finančnou formou alebo poskytnutím vášho mediálneho priestoru. Chceme poukázať na význam praktického vzdelávania, ktorému sa venujeme už 28 rokov. Pomáhame ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

BENI klub, o.z. - Benitim sa 10 rokov venuje športovaniu detí od 3 do 15 rokov. Za bežných okolností trénujeme na 35 školách v Bratislave. Aktivity Benitimu sú už od 1. vlny korony obmedzené, nakoľko boli ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor

FuRaHa,n.o. je nezisková organizácia, ktorá pôsobí v krajinách tretieho sveta. Momentálne sa venujeme africkej Keni a oblasti Msabaha. Rozbiehame kampaň s názvom Aj Silné ženy potrebujú svojich hrdinov.Chceme ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V Zmudri cez naše online video kurzy na praktické a občianske témy pomáhame vyše 3000 učiteľom a žiakom na viac ako 600 školách po celom Slovensku nielen v dištančnom, ale aj v prezenčnom vyučovaní. Okrem ... Viac.

Podporím finančne

Pre syna Jurka budeme vďační za akúkoľvek finančnú pomoc, aby sme mohli znovu po 2 rokoch, absolvovať delfinoterapiu na Ukrajine.Jurko navštevuje 3 x do týždňa ABA terapie, kde mesačné náklady stoja 350-500 ... Viac.

Naši zamestnanci v Spišskej katolíckej charite denne pomáhajú tisíckam ľudí na okraji spoločnosti - od detí, cez zdravotne znevýhodnených, chorých, až po osamelých seniorov a umierajúcich. Počas tejto ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Prihovárame sa k Vám s prosbou o pomoc pre Centrum pre deti a rodiny Nitra (Detský domov). Kapacita nášho centra je 74 detí, jedná sa o deti zdravé (58), ako aj deti ťažko zdravotne postihnuté (16) s viacerými ... Viac.

Podporím finančne

Autis o.z. sa snaží od roku 2012 o začlenenie malých autistov do života. Prevádzkuje špecializované zariadenie pre predškolákov a základnú školu pre autistov, ktoré navštevuje spolu denne cca 40 detí. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Naše rodinné centrum Dlháčik vytvára priestor pre rodiny aj s tými najmenšími deťmi, kde by sa mohli deti vyblázniť a rodičia oddýchnuť. Okrem pravidelne otvorenej herne ponúkame aj množstvo kurzov a programu ... Viac.

Podporím finančne

"Ovečka v mojej ruke" znamená loptičku z vlny, ktorá podporuje a pomáha. Podporuje naše seniorky, ktoré háčkujú vlnené sieťky a seniorov, ktorí uháčkované sieťky plnia vlnou z našich ovečiek. Každá loptička ... Viac.

Podporím finančne

Ani v čase pandémie nechceme nikoho nechať osamote

place.svg Bratislava, Topoľčany, Banská Bystrica, Nitra, Košice

Druhá vlna pandémie zasiahla ľudí bez domova a rodiny žijúce v chudobe ešte oveľa viac ako tá prvá. Komunita Sant'Egidio preto svoju službu chudobným ešte zintenzívnila. Túžime byť nablízku tým, ktorí ... Viac.

Podporím finančne

Sme malé - rodinné občianske združenie, ktorého cieľom je zabezpečiť lepšiu budúcnosť pre nášho mladšieho synčeka Paťka. Paťko sa narodil s vrodenou vadou, ktorá mu výrazné ovplyvňuje život. Onedlho bude ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Sú štyri. Mladé dievčatá, ktoré túžia darovať svoj život Bohu a mladým. Čaká ich niekoľko rokov formácie a vzdelávania, kým sa stanú sestrami saleziánkami. Vaše deti a vnúčatá raz isto ocenia, keď sa im ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte darovaním Skutočného darčeka pod stromček. Darovať môžete kozu, doučovanie, teplo domova či teleport a mnohé ďalšie. Darčeky sa potom v priebehu roka dostanú k ľuďom, ktorí ich potrebujú.Koza, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Pomôžte nám vyzbierať 3000 € na zakúpenie dvoch nových elektrických, polohovatelných postelí do Detského mobilného hospicu Svetielko nádeje a na nákup rúšok pre pacientov a podporovateľov hospicu. Svetielko ... Viac.

Podporím finančne

Táto jedinečná súťaž sa pozerá očami detí na koronavírus. Myšlienkou súťaže je kresbami a videami si uctiť obete koronavírusu. Do prvej súťaže (máj-jún 2020) sa zapojilo až 541 škôl zo 46 krajín sveta. ... Viac.

Darujem veci, mediálny priestor

Pridaj sa k nám a pomôž nám vytvoriť živý adventný kalendár poskladaný z krátkych motivačných videí. Motívy a texty máme pripravené, no do videjka môžeš kľudne pridať aj vlastné nápady. Ak sa nerád natáčaš, ... Viac.

Darujem čas

Si dobráčisko? Tak Sárka a Ondrejko hľadajú práve teba, aby sa aj s tvojou pomocou dostali krok po kroku k svojmu cieľu byť, ako ich zdraví rovesníci. Sárka a Ondrejko už od narodenia bojujú s rôznymi ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Prispejte na zbierku na ARTETERAPIU pre Mišku. Pomôžete nám financovať nielen samotné hodiny arteterapie, ale hlavne kreatívne a výtvarné pomôcky. Miška má pre svoje diagnózy veľa špecifických potrieb, ... Viac.

Podporím finančne

Ako občianske združenie disponujeme mladými šikovnými programátormi, ktorí sa chcú aj naďalej rozvíjať. Zatiaľ mame Android aplikáciu, na ktorej môžme pracovať, no chceli by sme sa zahryznúť aj do jabĺčka. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Každoročne organizujeme potravinovú zbierku pre sociálne slabé rodiny. Ak máte možnosť darovať trvácne potraviny a čistiace prostriedky budeme veľmi radi (olej, soľ, cukor, sladkosti, korenie, konzervy, ... Viac.

Darujem veci

Pomôžte nám zabezpečiť naše programy pravidelne organizované tvorivé dielne a výtvarné podujatia pre verejnosť.Vytvárame priestor na podporu tvorivých záujemcov o hand made. Realizujeme zbierky materiálov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, know-how a mediálny priestor

Máme výborné rozhovory s odborníkmi na partnerské vzťahy.[Pozri Trailer]Tieto rozhovory chceme zobrať na stredné školy, pretože je veľká škoda, že študenti sa tak málo venujú tak dôležitej oblasti ako ... Viac.

Podporím finančne

Podporu môžete uskutočňovať cez https://www.startlab.sk/budinaCieľom projektu je zabezpečiť prostredníctvom verejných donorov z oblasti širokej občianskej spoločnosti rekonštrukciu, renováciu a obrodenie ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Rozvíjajme spoločne skauting v regiónoch, aby čo najviac detí a mladých ľudí malo možnosť zmysluplne využívať svoj voľný čas.„Mám rada skaut. Stretávam nových kamarátov, na ktorých sa dá spoľahnúť. So ... Viac.

Podporím finančne

Naše občianske združenie realizuje workshopy na výrobu ecofriendly výrobkov. Má vlastnú dielničku, kde si môžu záujemcovia prísť vyrobiť zdarma výrobok, ktorý vedie k udržateľnému spôsobu života. Materiál ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Je veľmi dôležité zomknúť s a pomáhať si navzájom...Tak ako mnohí iní, aj naše občianske združenie “Nie sme sami“ sa snaží pomôcť ako sa len dá. Cieľom nášho charitatívneho projektu nie je len pomôcť ... Viac.

Podporím finančne

Každý rok sa na Slovensku vyhodí 600 000 ton potravín. Na hranici chudoby žije v súčasností 900 000 Slovákov. Od začiatku tohto roka naša organizácia v rámci projektu Druhá šanca do dnešného dňa zachránila ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Každý rok máme klientov, ktorých na Vianoce obdarovávame malým darčekom. Vianoce sú totiž pre ľudí bez domova veľmi náročné. V tento čas je skoro každý z nás so svojimi rodinami, preto pociťujú samotu, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V čistom a vymaľovanom priestore sa nám ľahšie začína ďalšia etapa nášho života. U nás rodiny s deťmi a mladí dospelí majú majú možnosť na lepší začiatok alebo zmenu svojho života. Boli by sme radi, ak ... Viac.

Darujem veci

Organizujeme kampaň: ,,Poďakovanie zdravotníkom“ od Nora dobrovoľníka. Poďakovaním bude videoklip, ktorý sme pripravovali s spolupráci s influencermi. Sledujte 1. decembra náš instagramový profil @norodobrovolnik, ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Komunitné centrum Kompas plánuje usporiadať už po 3. krát zbierku trvanlivých potravín a drogérie pre rodiny a jednotlivcov, ktorý sa ocitli v núdzi. Zvlášť v týchto tažkých časoch nám takýchto ľudí pribúda.Decembra ... Viac.

Darujem veci

Pomohla by nám finančná pomoc nakoľko sme tento prvý rok začali poskytovať ambulantnú sociálnu službu pre deti a mladých ľudí so zdravotným postihnutím. Chceli by sme im zriadiť rehabilitačnú miestnosť, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Radi by sme vám prostredníctvom #GIVINGTUESDAY odprezentovali Fond Divé maky, ktorý sme založili na pomoc nadaným rómskym deťom z komunít ohrozených chudobou získať vzdelanie, aby sa mohli stať lídrami, ... Viac.

Podporím finančne

Vaše dary nám pomôžu zabezpečiť od januára 2021 bezplatnú právnu pomoc pre rodiny s deťmi, maloleté deti bez sprievodu, osamelé ženy, zdravotne ťažko chorých a iné zraniteľné osoby umiestnené v niektorom ... Viac.

Podporím finančne

Náš azyl je útočiskom pre zranené a týrané zvieratká. Pripravujeme našich farmárov po fyzickej, ale aj psychickej stránke do nových domovov, čo častokrát znamená finančne náročnú liečbu. Pomocou finančných ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Senica 2.0 je dobrovoľnícka organizácia. Sme mladí dobrovoľníci, ktorým nie je ľahostajné to, čo sa vôkol nás deje. Pravidelne sa snažíme pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Organizujeme akcie pre rodiny ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Počas decembra 2020 budeme v spolupráci s mestom Martin odovzdávať seniorom mesta Martin balíčky, kde zo strany Nadácie Nová šanca budú odovzdávané ochranné rukavice a antibakteriálne gély. Pre seniorov ... Viac.

Podporím finančne

Cieľom projektu je naviesť návštevníkov lubinských kopaníc na zaujímavé a často dosiaľ neobjavené miesta. Pomôže im mapa s vyznačením prírodných pamiatok, výhľadov, či chodníkov pre peších i cyklistov. ... Viac.

Podporím finančne

Občianske združenie Rozvoj Dieťaťa vzniklo na podporu vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Jednou zo zakladateliek tohto OZ je zrakovo postihnutá špeciálna pedagogička Mgr. Hana Kolníková (bývalá ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

A opäť si vysmejeme tehličky na bruchu!Pred 5 rokmi sa narodilo nové nezávislé divadlo, ktoré žije len z predaja vstupeniek. Prvé náročné kroky má naše dieťa za sebou a v tomto krátkom čase splnilo, čo ... Viac.

Podporím finančne

Na základe veľkého záujmu starších pozostalých sme sa rozhodli prizývať ich na naše pobyty. Zrealizovali sme už niekoľko takýchto pobytov a starší pozostalí sa veľmi osvedčili ako pomoc pre mladých ovdovelých ... Viac.

Podporím finančne

Oáza zachraňuje život a podáva pomocnú ruku ľuďom, ktorí sa ocitli na dne a pomáha im navrátiť ľudskú dôstojnosť. V oáze máme od minulej zimy okolo 240 klientov. Už rok ubytovávame aj rodiny s malými deťmi ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Milióny zvierat na Slovensku žijú v krutých podmienkach klietkových chovov. V našej kampani Viac neznesiem dennodenne bojujeme za lepší život pre sliepky. Tie prežijú celý svoj život natlačené v klietkach ... Viac.

Podporím finančne

Pre deti v našej škole v bratislavskej Dúbravke chceme zabezpečiť čo najkrajšiu školu a najlepšie možné vzdelanie. Aj s Vašou pomocou sa nám postupne darí premieňať školský dvor aj interiér školy na krajšie, ... Viac.

Podporím finančne

Omamy dnes pracujú už v 11 chudobných komunitách na Slovensku a pomáhajú rozvíjať viac ako 300 detí v ranom veku. Počas pravidelných lekcií sa deti i rodičia učia mnoho nového. Deti vďaka lekciám nadobúdajú ... Viac.

Podporím finančne

V interiéri potrebujem pomôcť umyť finálne niektoré okná a niektoré podlahy. V exteriéri chceme dokončiť frotáž na opornom múre objektu, časť oplotenia, dosypať štrk na ochodzový chodník. Dobrovoľnícka ... Viac.

Darujem veci, čas

Čo dokáže vyčariť úsmev na detskej tvári?Vymodelovať z hliny zvieratko, prelievať roztok zo skúmavky do skúmavky, zahrať prvé tóny na flaute či streliť víťazný gól? To je len zlomok z toho, čo deti zažívajú ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Občianske združenie Detská železnica Košice vzniklo v roku 2011. Od roku 2012 je jediným prevádzkovateľom Košickej detskej historickej železnice, ktorá patrí k jedným z najznámejším atrakciám na Slovensku. ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska je podpísaná pod jednu z najväčších a najdôveryhodnejších verejných zbierok - Biela pastelka. V roku 2021 organizujeme už 20. ročník. To znamená už 20 rokov pomoci ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Radi by sme zorganizovali aukciu na našom facebooku https://www.facebook.com/DssMost, nákupnej plátenej tašky, ktorú nádherne vymaľovala klientka rehabilitačného strediska Katka (aukcia prebehne na FB ... Viac.

Podporím finančne

Dobrovoľníci sú ľudia. Sú to tí, ktorí zdarma a bez nároku na finančnú odmenu odovzdávajú svoju energiu a čas, ale aj zručnosti pre niekoho iného. Vybrať, zaškoliť, motivovať a udržať si týchto ľudí však ... Viac.

Podporím finančne

FOCUSBOXs nám pomôžu lepšie porozumieť deťom

place.svg Bratislava, Žilina, BB, Prešov, celé Slovensko

Deti, ktorým v Návrate pomáhame, prežívajú ťažké situácie vo svojej rodine alebo sa snažia opäť uveriť v to, že môžu žiť v dlhodobých bezpečných vzťahoch v náhradnej rodine. Aby sme im vedeli skutočne ... Viac.

Podporím finančne

Radi by sme spustili online dražbu darovaných výrobkov od lokálnych handmade tvorcov, ktorých prácu chceme takto podporiť a prostredníctvom tejto kampane zviditeľniť aj ich.Dražba sa bude realizovať v ... Viac.

Podporím finančne

Aby sme mohli naďalej pomáhať...V týchto ťažkých časoch je viac ako kedykoľvek dôležité zomknúť sa a pomáhať ako sa len dá. Tak ako mnohí iní, aj naša milá Baterkáreň je ťažko skúšaná. Je to sociálny ... Viac.

Podporím finančne

Podvýživa vedie každoročne k stratám životov miliónov mladých ľudí. Spoločne tomu však môžeme zabrániť.Takmer polovicu všetkých úmrtí u detí do 5 rokov má na svedomí podvýživa. Podvyživené deti sú v oveľa ... Viac.

Podporím finančne

Pripravujeme druhý ročník projektu Vianoce z krabičky, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy! Od 15.11 do 05.12.2020 si na našom webe robmeradost.sk môžete vybrať v registračnom formulári dieťa, ktorému chcete ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Sú húževnaté, cvičia, skúšajú rôzne terapie, absolvujú viaceré operácie a hlavne sa nevzdávajú. Byť silní - to je tá jediná voľba - to sú deti so zdravotným znevýhodnením. Aj vďaka Vášmu finančnému príspevku ... Viac.

Podporím finančne

Chcete aj Vy tento rok rozdať trošku šťastia? Pridajte sa k nám a pomôžte nám pripraviť mikulášske prekvapenie pre našich kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove.Integra ... Viac.

Darujem veci

Už viac ako 5 rokov poskytujeme verejnoprospešné služby najmä v oblasti vzdelávania nezamestnaných. Nezamestnaných vzdelávame v oblasti digitálneho marketingu, čím im dávame možnosť zmeniť ich doterajšiu ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Mesto Spišská Nová Ves sa zapája do iniciatívy Nadácie Pontis a pri príležitosti Dňa darovania (Giving Tuesday) 1. decembra 2020 v snahe pomôcť ľuďom v núdzi vyhlasuje verejnú zbierku trvanlivých potravín ... Viac.

Darujem veci

Nech dobro rastie - financie by sme využili na vzdelávanie dobrovoľníkov, športové podujatia pre dievčatá, pre lektorov na Mediálnu školu. Mladým sme pomáhali venovať sa druhým, predovšetkým mladším kamarátom, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Liga za duševné zdravie po 13 rokoch opäť sprevádzkovala svoju non stop, bezplatnú, krízovú Linku dôvery Nezábudka 0800 800 566. Naši odborníci podávajú pomocnú ruku každému, kto sa ocitol v psychickej ... Viac.

Podporím finančne

* Potrebujeme finančnú pomoc na úhradu energií, zvýšených nákladov na čistiace a dezinfekčné prostriedky - link s číslom účtu: https://www.jazminhandlova.sk/ * Potrebujeme pomôcť nanovo nakonfigurovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Evanjelická spojená škola Martine v priebehu svojej 16 ročnej existencie dokázala, že je životaschopným projektom a v krátkom čase sa stala jednou z najžiadanejších škôl v regióne. Podporte tento úspešný ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA ŠŤASTIE!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   Novinky

   Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
   Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

   Prihlásiť sa
   close.svg