Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Bicyklovanie pre všetkých, to je ParaBikeSharing - zapožičiavanie špeciálnych bicyklov pre na prepravu ľudí s hendikepom.Vďaka špeciálnym bicyklom môžu tráviť spoločný čas pri športe rodiny so svojim ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a know-how

Byť v prírodnej saune je zážitok. Človek si môže vychutnať ticho a pokoj okolitého prostredia bez rušivých elementov. Atmosféru dotvára praskajúci ohník a zurčiaci potok s ľadovou vodou. Preto sme sa rozhodli, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Finančná podpora , pomôcky a literatúra pre deti nám pomôžu pokračovať v neformálnom vzdelávaní, webinároch a poradenstve pre rodičov a deti.Moje šťastné dieťa, o. z. sme tím psychológov, pedagógov a lekárov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Sme občianske združenie Marienka, ktoré napomáha a podporuje zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí s telesným príp. mentálnym postihnutím z dôvodu vývojového poškodenia mozgu a deťom s onkologickými ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Spojili sme sa na pomoc opusteným mačkámV našom občianskom združení SYTEV sa venujeme neformálnemu vzdelávaniu, lokálnej práci s mládežou a dobrovoľníctvu. V týchto dňoch sme sa spojili s našimi priateľmi ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

V našej materskej škole by sme chceli zveľadiť chodníky aby sme zlepšili záujem o MŠ. Aby sa deťom do materskej školy chodilo lepšie a veselšie. Chodníčky vieme ďalej využiť aj na edukačný proces a vzdelávacie ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Chceli by sme vytvoriť v priestoroch Materskej školy Hôrky knižnicu. Bola by pre potreby materskej školy, ale zároveň by si tu knihy mohli požičiavať aj rodičia s deťmi, prípadne si v týchto priestoroch ... Viac.

Darujem veci

V Potravinovej banke Slovenska sa každoročne požiadavky na potraviny pred Vianocami dramaticky navyšujú. Počas posledných dvoch rokov k tomu prispieva aj pandemická situácia, kedy sú žiadosti o pomoc ešte ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Tradičná zbierka potravín, drogérie, zimného oblečenia, sa bude konať na zbernom mieste o.z. Podaj ďalej - Požiarnická 17 v Prešove. Následne bude oblečenie a potraviny prerozdelené ľuďom v ťažkých ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a know-how

Klub Amadeus je občianske združenie zamerané na chov a výcvik teplokrvných koní, rozvoj jazdeckého športu v oblasti westernového či parkurového stýlu, agroturistiky a hipoterapie. Už viac ako dvadsať rokov ... Viac.

Darujem veci
1 2 3

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg