Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Daruj farbičky Splnená

place.svg Banská Bystrica

Naši seniori a zdravotne znevýhodnení si radi kreslia, vymaľovávajú obrázky a tvoria rôzne predmety, napríklad jesennú alebo vianočnú výzdobu do svojich izbičiek (ježkovia, snehové vločky, papieroví snehuliaci, ... Viac.

Darujem veci

Cieľom projektu je vytvorenie legálneho muralu v Kysuckom Novom Meste s podobizňou Matice Slovenskej na ulici Matice Slovenskej. V poradí už 9. dielo spojené s názvami ulíc v našom meste chceme zrealizovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Radi by sme vybudovali v rámci školského areálu externú posilovňu vrátane prvkov street work-out. V danom areáli je viacero športovísk (atletický oval, multifunkčné ihrisko, basketbalové ihrisko, futbalové ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

„Činnosť nášho organizácie je zameraná dvoma hlavnými smermi. Pomoc deťom a ich rodinám v riešení krízových situácií. Pomoc ZŤP v našich chránených dielňach z financií ktoré naše dielne vyprodukujú financujeme ... Viac.

Darujem veci a know-how

Kúpte Radosť - dnes "AKCIA " :)

place.svg Bratislava - mestská časť Dúbravka

Vianoce sú sviatkom darovania - staňte sa ich súčasťou a darujte radosť pod stromček tým, ktorým radosť nikto iný neurobí.... Urobte online nákup trvanlivých potravín, hygienických potrieb, drogérie, vitamínov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Od 07/2022 realizujeme výstavbu unikátneho Animoterapeutického centra pre deti so zdravotným znevýhodnením v Žiline. Kolaudovať budeme v 05/2023. Nové rehabilitačné centrum je jediné v SR a prepája ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Poľnohospodárske práce sú pre ľudí s mentálnym a duševným postihnutím jedným z najvhodnejších terapeutických a rehabilitačných nástrojov pre zlepšovanie ich života. Pre takúto činnosť budujeme areál poskytujúci ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

V symbióze s intaktnými deťmi vďaka spoločným aktivitám tak deti s parezou plexus brachialis (PPB) a juvenílnou artritídou (JIA), ktorým sa intenzívne venujeme načierajú na dno svojich síl a prekonávajú ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Ahojte voláme sa Sárka a Ondrejko a už sa z nás stali školáci. Od septembra sme nastúpili do prvých ročníkov základných škôl. Boli by sme veľmi radi keby sme mohli s mojim bračekom Ondrejkom chodiť do ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Našim hlavným cieľom je pomoc nechceným, týraným a túlavým psom a podpora humánneho využitia schopností týchto psov pre potreby ľudí.Akýkoľvek finančný príspevok na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor
1 2 3 4

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg