Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Chceme Slovensko, ktoré je bezpečným a dôstojným domovom pre všetkých bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Našimi aktivitami sa o to neprestajne snažíme, sme na hraniciach, vedieme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

OZ Kamky je prirodzeným pokračovaním služby včasnej intervencie. Včasná intervencia sa podľa zákona poskytuje len do 7 roku. Poskytuje sa rodinám s deťmi so zdravotným znevýhodnením. Po rokoch veľmi dobrej ... Viac.

Darujem čas a know-how

Kúpte Radosť - dnes "AKCIA " :)

place.svg Bratislava - mestská časť Dúbravka

Vianoce sú sviatkom darovania - staňte sa ich súčasťou a darujte radosť pod stromček tým, ktorým radosť nikto iný neurobí.... Urobte online nákup trvanlivých potravín, hygienických potrieb, drogérie, vitamínov ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Správa mestskej zelene v Košiciach je mestskou príspevkovou organizáciou, ktorá svoje úlohy pri rozvoji zelene a zvereného majetku plní už 30 rokov. Našim cieľom je zveľaďovať zelené priestory v meste, ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how a mediálny priestor

Poľnohospodárske práce sú pre ľudí s mentálnym a duševným postihnutím jedným z najvhodnejších terapeutických a rehabilitačných nástrojov pre zlepšovanie ich života. Pre takúto činnosť budujeme areál poskytujúci ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Sme kolektív dobrovoľníčok v neziskovom o.z. Materské centrum NEVEDKO v Ružomberku, ktoré svoje programové aktivity, vzdelávanie, nadšenie i osvetu potrebujú dostať do povedomia vo svojom meste grafickou ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, know-how, mediálny priestor

Našim hlavným cieľom je pomoc nechceným, týraným a túlavým psom a podpora humánneho využitia schopností týchto psov pre potreby ľudí.Akýkoľvek finančný príspevok na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Aj v tomto roku bude INEX Slovakia rozdávať radosť! Pridajte sa, prosím, k nám a pomôžte pripraviť mikulášske a vianočné prekvapenie pre našich 160 kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Sme rodičia, ktorí majú inak obdarené deti s rôznymi diagnózami. Chceme kráčať spolu, chceme sa vzájomne podporovať, vymieňať si vlastné skúsenosti a odovzdávať ich ďalším rodinám s podobnými problémami. ... Viac.

Darujem veci, čas

Ochrana zdravia a pomoc neformálnym/formálnym opatrovateľom a asistentom. Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor
1 2 3

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg