Pozeráte si prvú stranu výsledkov

Bicyklovanie pre všetkých, to je ParaBikeSharing - zapožičiavanie špeciálnych bicyklov pre na prepravu ľudí s hendikepom.Vďaka špeciálnym bicyklom môžu tráviť spoločný čas pri športe rodiny so svojim ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a know-how

Cieľom nášho projektu je poukázať na #nekonečnú hodnotu každého UČITEĽA, ktorý je pre svojich žiakov sprievodcom, aby ich previedol nielen cestou vedomostí a poznania, ale aby dokázali spoznať svoje životné ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a know-how

Aby sme sa pohli ďalej po Slovensku, potrebujeme auto, do ktorého sa zmestíme aj so svojimi vozíkmi a efektívnejšie rozvíjali náš projekt ,,Prvá kvapka" po viacerých miestach na Slovensku. Potrebujeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Pomocná ruka alebo finančný dar„Radi by sme štedrosť a dobré skutky nasmerovali na potrebné miesta. Tých je v súčasnej náročnej dobe viac než dosť, ale vytipovali sme dve komunity ľudí v našom meste, ktoré ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Koledy a vinše sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Potešte piesňou a želaním šťastia a zdravia seba aj svojich blízkych. Inšpirujte sa koledníkmi Dobrej noviny. Nech vianočná radosť rozdávaním rastie. ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

Hľadáme dobrovoľníkov na pomoc pri športových tréningoch zdravotne znevýhodnených detí. Tréningový program je zostavený tak, aby nevylučoval nikoho bez ohľadu na fyzické či intelektuálne znevýhodnenie ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Už po 15.krát organizujeme festival ERROR - Medzinárodný festival bezdomoveckých divadiel. V stredu, 24.11. o 14:00 - 17:00 staviame a v nedeľu 10:00 - 13:00 rozoberáme pódium v Pisztoryho paláci - Šzefánikova ... Viac.

Darujem čas

Tradičná zbierka potravín, drogérie, zimného oblečenia, sa bude konať na zbernom mieste o.z. Podaj ďalej - Požiarnická 17 v Prešove. Následne bude oblečenie a potraviny prerozdelené ľuďom v ťažkých ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a know-how

TÚLAVÉ NÔŽKY je voľnočasová aktivita, ktorá zmysluplne pomáha rodinám s deťmi s autizmom. Rodičia môžu nechať svoje deti v našom centre s vedomím bezpečia a odbornej starostlivosti počas pracovných dní ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Naše občianske združenie sa pustilo do záchrany národnej kultúrnej pamiatky - HRADU BIELY KAMEŇ vo Svätom Jure. Dobrovoľnícky obnovujeme chátrajúci a postupne zanikajúci stredoveký hrad. Zrúcanina je obrovská ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas a mediálny priestor
1 2

Novinky

Nezmeškajte už žiadne tipy a triky a dostávajte novinky zo sveta darovania!
Newsletter posielame raz, maximálne dvakrát mesačne.

Prihlásiť sa
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VAŠE PRIEZVISKO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   Zatvoriť okno

   NEVIETE SA ROZHODNÚŤ? TO JE ÚPLNE OKEJ. NECHAJTE TO NA NÁS!

   Načítavam, komu to dnes daruješ…

   close.svg