Teraz môžeš aj ty nabiť Slovensko dobrom a dodať podporu a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V bratislavských uliciach sa čoskoro ocitne aj unikátna nabíjačka. Pridaj sa k nám už na #GivingTuesday. Na Dobrakrajina.sk ... Viac.

Podporím finančne

Ak sa do našej blízkosti dostane nevidiaci, nepočujúci, človek s inou farbou pleti alebo na vozíku či bez rúk, vieme, ako zareagovať? Mnohí tu žijú s nami a medzi nami, hoci ich často prehliadame alebo ... Viac.

Podporím finančne

Privítame finančnú podporu nášho občianskeho združenia KOLIESKOVO. Viac.

Podporím finančne

Seniori sú zo všetkých skupín obyvateľstva najčastejšie ohrozovaní manipuláciou a korupciou. Za posledné tri roky musel každý šiesty senior zaplatiť úplatok. Rovnako podliehajú manipuláciám a lživým informáciám. ... Viac.

Podporím finančne

Macko sa narodil bez zdravých nôh. Vyjsť po schodoch je pre neho každodennou bariérou. So správnou pomôckou sa však bariéra mení na výzvu. A výzvy sú predsa fajn!?Sme Konto Bariéry, projekt, ktorý prispieva ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Chceme, aby 150 mentálne, sluchovo, zrakovo a telesne hendikepovaných ľudí zažili PLES so všetkým, čo k tomu patrí - hudba, strava, pitie, tombola, krásne šaty, účesy. Sumou 10 Eur pre jedného nám pomôžete ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Zvolávame na pomoc ľuďom v núdzi. Tieto pády na dno mnohokrát naštartuje chudoba vzťahov. Začítajte sa do 7 príbehov ľudí, ktorým z tmy na svetlo pomohla pomocná ruka v štýle charitnej lásky. Pomôžte teraz! ... Viac.

Podporím finančne

Vedeli ste, že aj na Slovensku máme deti, ktoré chodia do školy s radosťou? Je to vďaka tomu, že sa učia inovatívnymi spôsobmi, ktoré sú im blízke. Pomôžte nám takéto moderné spôsoby šíriť do čo najviac ... Viac.

Podporím finančne

Anna Franková - odkaz dejín dnešku je výnimočný vzdelávací projekt realizovaný formou putovnej výstavy po stredných školách. Hlavným námetom výstavy je životný príbeh mladej židovky Anny Frankovej, ktorá ... Viac.

Podporím finančne

Blížia sa Vianoca a s nimi je spojené veľké upratovanie aj v detskej izbe. RC Kramárik Vás pozýva na výmenu knih, ktoré už vaše deti prečítali a hračiek, s ktorými sa už nehrajú. Je Vám ľúto ich vyhodiť ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

O včelách vieme VČELYčo a radi sa s vami o to delíme. Teraz by sme sa s vami radi podelili aj o naše plány a myšlienky. Budeme veľmi radi za každú pomoc pri zlepšovaní nášho-vášho projektu Včelí kRaj. ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Chceme svetu ponúknuť zaujímavé, hodnotné a objektívne informácie o náboženstvách a histórii. Väčšie porozumenie tejto oblasti má pozitívny celospoločenský dopad. Vaša podpora prispeje k plneniu tejto ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Trenčianska nadácia je najlepšia. Okrem toho, že v grantových kolách podporujeme a financujeme výborné nápady „našich ľudí“, čo sú ľudia a organizácie z komunity, o ktorú sme sa v roku 2000, kedy nás miestni ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Občianske združenie Dr.Kôň- hipoterapia je partnerom OZ Nádej pre kone, ktorého hlavným poslaním je zachraňovať kone a dávať im druhú šancu, napríklad aj na hipoterapiu a to je cieľom nášho združenia - ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Prestali sme hovoriť o tom, ako sa veci nedajú. Začali sme sa sústrediť na to, ako by to mohlo ísť.Sme Lesný klub Handrbolka. Od septembra 2015 učíme deti predškolského veku v prírode. Sprostredkovávame ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a know-how

Do nášho denného centra potrebujeme pre naše deti s viacnásobným postihnutím ďalšie pomôcky na rehabilitáciu a stimuláciu zmyslov. Budeme vďační za akúkoľvek pomoc, Či už finančnú, alebo materiálnu v podobe ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR pre deti so svalovou dystrofiou už niekoľko rokov pripravuje tábory snov! Tábory pre malých aj veľkých, na vozíku aj bez neho. Starostlivo vyberané bezbariérové ... Viac.

Podporím finančne

Mareena pomáha utečencom a cudzincom vybudovať si na Slovensku nový domov. Vytvárame priestor na rozvoj ich talentu a zručností, komunikujeme témy migrácie a rozmanitosti a prepájame miestnu komunitu Slovákov ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a know-how

Život v DOME SENIOROV Tatranská Štrba je aktívny a dynamický.Držíme sa motta Žiť a nie prežívať a pre klientov pripravujeme množstvo aktivít a podujatí, aby svoju starobu žili naplno. Spoločenské hry, ... Viac.

Darujem veci, čas

Už 25 rokov sa pri našej práci stretávame s ľuďmi, ktorých zaujíma, čo sa v ich okolí deje.· Míňa starosta obce peniaze na správne veci? · Prečo sa pri budovaní cesty nemôže postaviť aj cyklo ... Viac.

Podporím finančne

V rámci Giving Tuesday sme sa rozhodli do školy priniesť oblečenie, hračky, knihy a pod., ktoré nevyužívame, ale stále sú dobré a niekomu inému pomôžu, či urobia radosť. Viac.

Darujem čas

Október – predstavenie projektu deťom November – ZBIERKA pre deti15. novembra 2018 – pozvánka do DD Klobušice na 30. výročie DD Klobušice- zanesenie zbierky do DD Klobušice December – spoločný predvianočný ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Opäť sme sa rozhodli spraviť dve rôzne akcie. Prvou je vyzbieranie pekného a zachovalého oblečenia pre Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých, kde sa nachádzajú mladé slečny, ktoré si nové oblečenie ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Trápi aj Vás, že žiaci cez prestávky sedia, sú pasívni, nevyužívajú tento čas efektívne a ubližujú si??? Trápi to aj nás. Preto sme sa rozhodli, že to zmeníme. Našim cieľom je vybaviť školské chodby nástennými ... Viac.

Podporím finančne

Slovensko minulo na informatizáciu viac ako miliardu eur, ale úradníkom stále robíme poštára. V občianskom združení Slovensko.Digital sa to už tretí rok snažíme zmeniť. Aj vďaka podpore verejnosti sme ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

Domov je miesto, ktoré najlepšie zodpovedá potrebám chorých detí v terminálnom štádiu. Bez odbornej pomoci zo strany zdravotníckeho personálu je pre rodičov ťažké rozhodnúť sa pre pobyt doma v tak ťažkých ... Viac.

Podporím finančne

Hľadáme 1 000 statočných. Statočných prispievateľov, ktorí spolu s nami zjemnia osudy detských pacientov prechádzajúcich transplantáciou kostnej drene a ich rodín. Predstavte si, že Vás zatvoria do miestnosti ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Hodina deťom je celoročná zbierka na podporu projektov pomáhajúcich deťom a mladým ľuďom na celom Slovensku. Každý rok prepájame tých, ktorí pomoc potrebujú a tých, ktorí ju môžu a chcú poskytnúť. Ako ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

So Skutočným darčekom z charitatívneho e-shope organizácie Človek v ohrození urobíte radosť hneď dvakrát. Darovaním prostredníctvom pätnástich darovacích certifikátov (tzv. Skutočných darčekov) potešíte ... Viac.

Podporím finančne

Záleží ti na rozvíjaní mladých vedcov na Slovensku?Podporte vedátorov vo svojej činnosti! Zapojiť sa môžete formou poskytnutia vedomostí a zručností ako lektori na podujatiach pre deti a mládež.Dobrovoľník ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Navaríme punč a dobrovoľný príspevok venujeme Charitatívno sociálnemu centru Najsvätejšej Trojice v Brezne. V súčasnosti charitatívno- sociálne centrum poskytuje rodinám i jednotlivcom sociálnu pomoc, ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Naša činnosť je už od roku 2005 zameraná na poskytovanie konkrétnej individuálnej starostlivosti rómskym deťom zo sociálne slabých rodín s výnimočným talentom a motiváciou niečo v živote dosiahnuť. Tvoríme ... Viac.

Podporím finančne

Každá škola potrebuje patrónov. Sú to ľudia, ktorí sa o školu starajú a školu podporujú. Aj preto boli v minulosti evanjelické školy kvalitné a produkovali výnimočných a úspešných ľudí. Naša Evanjelická ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Plánujeme rozšíriť náš pilotný projekt, ktorý trvá už 5 rokov na viaceré triedy/domovy.Žiaci konkrétnej triedy pravidelne navštevujú starkých v domove dôchodcov a robia s nimi rôzne aktivity. Vzniká krásne ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Narodenie dieťatka s postihnutím je náročná situácia, kedy rodina potrebuje čo najskôr podporu, aby sa zorientovala. Naším cieľom je, aby sme službu včasnej intervencie mohli poskytnúť včas čo najväčšiemu ... Viac.

Podporím finančne

V Bratislave trávi na ulici každý rok zimu viac ako 4000 ľudí. V tomto období si najviac uvedomujú svoju samotu, vylúčenie a neviditeľnosť. Naším cieľom je aktívne ukončovať bezdomovectvo, ale aj predchádzať ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor

Pre dvadsať sociálne slabých rodín s deťmi pripravíme krajšie Vianoce. Vlastnoručne napečieme chutné koláčiky. Koláčikové balíčky spolu s ďalšími potravinami a darčekmi rozvezieme do rodín. Tento projekt ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Budova krypty (rodinnej hrobky) rodiny Vladárovej pochádza z rokov 1850-60. Projektom chceme pokračovať v jej obnove podľa pôvodného (dobového) stavu. V tejto fáze obnovy je potrebné vybúrať zamurovaný ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Večerné venčenie psíkov štartuje o 16:00 27. novembra 2018 v Kynologickom klube & Karanténnej Stanii v Starej Ľubovni. Nezabudnite si čelovku a ak môžete vezmite aj piškótky, psíkovia ich majú veľmi ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Záleží Vám na tom, aby politici hovorili pravdu? Demagog.SK ich chce k tomu motivovať. Tím Demagog.SK sa každý týždeň venuje výrokom politikov, overuje ich pravdivosť, zaznamenáva a sleduje sľuby politikov. ... Viac.

Podporím finančne

Na našej Klinike detskej onkológie sa pacienti s rakovinou liečia úplne rovnakou chemoterapiou ako vo vyspelých krajinách ako Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko či Austrália. Vzhľadom na výrazne ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Zbieranie finančnej pomoci pre deti na východe Ukrajiny. Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Mesto Spišská Nová Ves sa zapája do iniciatívy Nadácie Pontis a pri príležitosti Dňa darovania (Giving Tuesday) 27. novembra 2018 a vyhlasuje verejná zbierku dámskeho šatstva a oblečenia pre deti do 12 ... Viac.

Darujem veci

Ak sa narodíte do extrémnej chudoby, veľmi pravdepodobne budete zle prospievať v škole a následne máte len malú šancu úspešne sa uplatniť v práci. Podľa vedy chudoba preukázateľne škodí rozvoju mozgu v ... Viac.

Podporím finančne

Finančne zabezpečiť starostlivosť o pacientov v konečnom štádiu ochorenia (zväčša onkologického) je náročné. Nebyť štedrosti darcov, hospic by s platbami od zdravotných poisťovní neprežil. Tie kryjú len ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Do #GivingTuesday sa zapájame, pretože chceme postaviť novú telocvičňu, ktorá našej škole a najmä žiakom chýba. Najskôr však musíme mať projekt telocvične. To však nie je jednoduchá ani lacná záležitosť. ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

Sme Materská škola Kuzmányho v Bratislave, kde celá naša komunita od pani učiteliek, kuchárok, upratovačiek, rodičov detí sa snaží o skvalitnenie a zlepšenie pobytu našich ratolestí v škôlke tak, aby boli ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas

Jednou z našich aktivít sú kurzy a ukážky prvej pomoci s resuscitáciou automatickým externým defibrilátorom (AED). Vtedy používame cvičný, ktorý slúži na tréning a nedáva výboj. Avšak v reálnom svete nejde ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Deti v Plaveckom Štvrtku žijú vedľa seba roky v tej istej dedine, no nepoznajú sa, nerozprávajú sa. Chodia do tej istej školskej budovy, ktorú múrom rozdelili na dve oddelené školy. Superar preto vybuduje ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Každý rok pomôžeme stovkám zoslabnutých netopierov! Bez našej pomoci by väčšina z nich uhynula. Pomôžte nám pokryť náklady na ich záchranu. Ďakujeme! Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

KASPIAN už 21 rokov ponúka nízkoprahové služby pre mládež s nedostatkom príležitostí v Petržalke. Ročne nás navštívi viac ako 500 z nich.Momentálne stojíme pred náročnou výzvou - opravou strechy. Strecha ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Canis Center Eddy Slovakia (C.C.E.S.) je občianske združenie zamerané na základný výcvik psov a pokračovací výcvik psov – záchranárov. Výcvik psov - záchranárov sa vykonáva v priestoroch cvičiska, kde ... Viac.

Darujem veci

Podnik medzitrhu práce – Šanca pre všetkých je nezisková organizácia založená mestom Banská Bystrica. Našim cieľom je pomáhať a podporovať nezamestnaných ľudí v ťažkých životných situáciách. Ponúkame im ... Viac.

Darujem veci

Naším zámerom je nakŕmiť hladných, sociálne slabších dôchodcov a ľudí odkázaných na sociálnu pomoc. Tento program nepredstavuje len potravinovú pomoc, ale dodáva ľuďom tiež nádej, že nie sú zabudnutí. ... Viac.

Darujem veci

Môže byť v nemocniciach veselo? Môže! A to už 15 rokov. Profesionálni zdravotní klauni prinášajú smiech hospitalizovaným deťom s najťažšími diagnózami nielen počas bežných, ale aj sviatočných dní. Vďaka ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Terapeutické kone liečia vážne choré deti v našom tábore odvahy už niekoľko rokov, ale pomaly nám stárnu. Potrebujeme zabezpečiť nového koňa, ktorý prejde špeciálnym výcvikom a bude dlhodobo slúžiť na ... Viac.

Podporím finančne

Pomôžte nám zachrániť naše Rehabilitačné stredisko, kde sa stretávajú ľudia s dobrými, hoci niekedy ubolenými dušami, ktorí potrebujú teraz Vašu pomoc. Potrebujeme upraviť priestory podľa aktuálnych noriem ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Radi by sme získali pre náš Domov sociálnych služieb skúseného človeka, ktorý by nám nezištne administroval našu webovú stránku - tvoril, dopĺňal a upravoval jej obsah podľa nášho presného zadania. Jedná ... Viac.

Darujem čas, know-how

Stúpajúce štatistiky hlásených prípadov domáceho a sexuálneho násilia za posledné roky nás prinútili konať – v ADRA Slovensko sme sa rozhodli, že nezostaneme ticho a o násilí budeme hovoriť nahlas. Pred ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

Podnik medzitrhu práce – Šanca pre všetkých je nezisková organizácia založená mestom Banská Bystrica. Jeden z našich cieľov je poskytovať príležitosť nezamestnaným znevýhodneným občanom pracovať, a tak prispieť ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas, mediálny priestor

"Nikdy nevieš, kedy sa ocitneš v núdzi." "V núdzi poznáš priateľa!" Poznáme aj mnohé iné príslovia, ale my by sme sa radi posunuli od slov ku skutkom. Chceme zapojiť komunitu v Nových Zámkoch (stredné, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Máte problémy v samospráve ? Kontaktujte nás. Nevieme zaručiť okamžitú nápravu, nevieme okamžite napraviť krivdu. Vieme s vami hovoriť o príkladoch riešenia, vycestujeme za vami, v prípade potreby ... Viac.

Podporím finančne Darujem mediálny priestor

V zime plánujeme ísť na chatu s mladými ľuďmi, ktorí navštevujú naše Komunitné centrum Kopčany. Cieľom aktivity je nie len im sprostredkovať nezabudnuteľné zážitky, ale najmä do procesu prípravy výletu ... Viac.

Podporím finančne

UŽ 8 ROKOV POMÁHAME chorým deťom a rodinám po celom Slovensku. Spájame tých, ktorí pomoc potrebujú - s tými, ktorí pomôcť chcú. Vďaka finančnej podpore môžu deti absolvovať liečebné pobyty, rehabilitácie, ... Viac.

Podporím finančne

Plánujeme osloviť darcov stručným predstavením a apelom na to, aby sa ku našej práci záchrancov pridali aj oni pravidelným darovaním. My v IPčku cez internet zachraňujeme životy približne tisíc mladým ... Viac.

Podporím finančne

Potrebujete vytlačiť Vaše propagačné materiály? Zišli by sa Vám darčekové predmety s Vaším logom? Chcete polepiť reklamou firemné auto, alebo dať si vyrobiť reklamný banner či tabuľu, aby Vás zákazníci ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Naším cieľom je vyzbierať financie na vytvorenie internetovej stránky, ktorá bude slúžiť na prezentáciu rôznych športovcov a umelcov. Radi by sme sa starali o rozvoj športu a umenie v našej krajine. Chceme ... Viac.

Podporím finančne

V rámci GivingTuesday plánujeme aktivitu na zútulnenie vstupu do nášho rodinného centra. Potrebujeme 10-15 dobrovoľníkov na brúsenie a namaľovanie mreže pred vstupom do budovy. Aktivita sa bude realizovať ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Náš neinvestičný fond bol zriadený na podporu škôl v Podolínci a to SOŠ sv. K.Hofbauera a Spojenej školy sv. K. Hofbauera. V areáli sa nachádza aj Detský domov. Predmetné školy aj Detský domov pre svoje ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk je už 7 rokov unikátnym nástrojom online darcovstva. Získané dary v plnej výške poukazujeme na bankové účty príjemcov. Z darov nie je strhávaná žiadna čiastka, všetky bankové ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how a mediálny priestor

Naše občianske združenie do svojej činnosti zapája veľké množstvo dobrovoľníkov (v roku 2017 to bolo viac ako 3000 dobrovoľníkov). Okrem toho, že sa zúčastňujú aktivít, chodia nám často pomáhať aj do ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Keďže v tento deň máme bežné vyučovanie a nemôžeme v budove, kde by sme potrebovali najviac pomôcť, robiť rámus, naše možnosti sa razantne zmenšili, ale aj by sme privítali 3-5 dobrovoľníkov na:oprava ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Hľadáme dobrovoľníka alebo dobrovoľníkov na pomoc pri správe našich počítačov. Počítače u nás využívajú ako zamestnanci, tak aj naši klienti. Stali sa bežnou súčasťou nášho pracovného, ale aj súkromného ... Viac.

Podporím finančne Darujem know-how

Autizmus sa prejavuje výrazným zaostávaním v sociálnych a komunikačných zručnostiach.Táto vrodená vývinová porucha sa liečiť nedá, ale systematickou prácou sa dá výrazne zmierniť. Snažíme sa, aby ľudia ... Viac.

Podporím finančne

Hľadáme odbornú pomoc na definovanie komunikačnej stratégie pre rok 2019.Cieľom marketingovej komunikácie je hlavne zviditeľňovanie „značky“ Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska a vysvetlenie obsahu, ... Viac.

Darujem know-how

Občianske združenie PRIMA už 20 rokov pomáha ľuďom z vylúčených komunít formou terénnej sociálnej práce a práce v kontaktom centre. Rozhodli sme sa Vám v tento deň otvoriť dvere nášho kontaktného centra ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas

Si turista, ktorý sa rád túla po horách ? Máš rád prírodu a objavovanie menej známych turistických miest ? Práve o takéto miesto sa staráme. Kráľova studňa je územie, kde nájdeš nielen najvyššiu turistickú ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Viete že? 1 tona zberového papiera zachráni 17 stromovz recyklovaného PET (plastové fľaše) sa vyrábajú odevyrecykláciou 1kg železného šrotu sa ušetrí 2kg uhlia, 4kg železnej rudy, 4min a 20 sekúnd práceHlavným ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a know-how

Daruj kúsok svojho "ja" našim babkám a dedkom a pomôž nám pripraviť pre nich čarokrásne Vianoce. Nech každý z nás zažije pocit lásky a blízkosti osoby, ktorá zohreje ich srdcia spolu s nami a pomôže nám ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Našim zámerom je spájať ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu. Organizujeme tvorivé dielne pre verejnosť. Ciele OZ Tvorivá dielňa: organizácia umeleckých a tvorivých dielní, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Pomôžte nám vytvoriť v našom komunitnom centre už Vianočnú atmosféru a vyzdobte ho podľa Vašich predstáv. Urobíte radosť nielen najmenším návštevníkom centra, ale aj celej našej komunite. Radi prijememe ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Poriadok v sade

place.svg Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom

V Sade u Harušťákov, v Bielych Karpatoch zo stromov aj zo zeme odstránime vyschnuté plody a skompostujeme ich. Mohli by sa stať zdrojom infekcie ovocia v budúcom roku. Spod jabloní a hrušiek vyhrabeme ... Viac.

Podporím finančne Darujem čas a mediálny priestor

Pre efektívnu a rýchlu pomoc pri pátraní po nezvestných je kľúčová komunikácia medzi záchranárskymi tímami. Všetky zložky IZS využívajú profesionálne vysokovýkonné rádiostanice. Cena jednej takejto vysielačky ... Viac.

Podporím finančne

JE DÔLEŽITÉ v dnešnej dobe mobilov, tabletov a elektroniky PODPORIŤ u detí motoriku, vzťah k pohybu, hre a tancu. Som autorkou knižky "Cvičia všetky zvieratká" a rada by som tento projekt obohatila o CD, ... Viac.

Podporím finančne

Jesenné upratovanie priestorov chránenej dielne - Prijali by sme zopár šikovných rúk (firmy, študenti, športovci, proste tím) na pomoc pri jesennom upratovaní. V týždni počas #GivingTuesday radi privítame ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci, čas, know-how a mediálny priestor

Sme Laura, združenie mladých a naším poslaním je komplexný rozvoj osobnosti detí a mladých, a to najmä v období dospievania, pretože cesta k dospelosti môže byť komplikovaná. Podieľame sa spolu s našimi ... Viac.

Podporím finančne

V rámci #GivingTuesday pomôžeme prírode a budeme likvidovať divoké skládky v obci a okolí. Do akcie sa ako dobrovoľníci zapoja členovia OZ v spolupráci s Obecným úradom, ktorý nám pomôže s technikou pre ... Viac.

Darujem čas

Ľudia, ktorí sa zapoja do našej aktivity, môžu finančne prispieť na Mikulášske darčeky pre klientov DSS Integra (sladkosti, materiál na tvorenie, spoločenské hry). Peniaze môžu darovať na účet v Tatrabanke ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Jednodňová manuálna pomoc: Na #GivingTuesday budeme čistiť naše hračky. Potrebovali by sme 5-10 dobrovoľníkov, časovo od 9:00 - 12:00/14:00. Dobrovoľníci by nám pomohli s dezinfekciou a vyčistením hračiek ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a čas

Budeme rozdávať a čítať z našich časopisov QYS pre verejnosť. Ľudia sa môžu zapojiť napísaním ich článkov alebo postrehov a najlepšie z nich uverejníme v časopise QYS. Viac.

Podporím finančne

Vzdelaných ľudí máme na Slovensku habadej. Chýbajú nám však charakterní lídri. Kolégium už desiaty rok tvorí mladým ľuďom časopriestor, v ktorom sa môžu jednak vzdelávať, a jednak budovať svoje charaktery. ... Viac.

Podporím finančne

Hlinohranie

place.svg Sekule, okres Senica

Sme maminy, tatkovia, súrodenci a hlavne deti s viacnásobným postihnutím v malebnej obci na Záhorí. Snažíme sa spoločne nezblázniť, a tak spolu tvoríme. Z papiera, Fima, mydla, vosku a iných materiálov. ... Viac.

Podporím finančne

S vašou podporou dokážeme rozvíjať sociálne zručnosti zdravotne hendikepovaných ako cieľavedomosť, zodpovednosť, líderstvo, komunikačné zručnosti a práca v tíme. Vnútornú motiváciu k zmene objavia na miestach, ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci

Naša nezisková organizácia sa venuje najmä rekvalifikačným kurzom pre nezamestnaných. Do projektu #GIVINGTUESDAY sme sa zapojili už minulý rok. Počas #GIVINGTUESDAY budeme propagovať potrebu vzdelávania ... Viac.

Podporím finančne Darujem veci a mediálny priestor
Zatvoriť okno

ORGANIZÁCIA ČAKÁ NA TVOJU SPRÁVU

Napíš im, ako by si im vedel pomôcť a staň sa súčasťou najväčšej oslavy štedrosti na svete.

   VAŠE MENO *

   VÁŠ E-MAIL *

   OPÍŠTE, S ČÍM BY STE CHCELI ORGANIZÁCII POMÔCŤ *

   close.svg